Netatmo Akıllı Rüzgar Ölçer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BT Sanal Market Teknoloji Ltd.Şti

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Hava İstasyonu Üzerinden Yağmuru Ölçün

Hava istasyonuna mükemmel bir ek olan Netatmo akıllı yağmur ölçer, yağış verilerini doğrudan akıllı telefonunuza gönderir. Bu sayede uzaktan ve gerçek zamanlı olarak yağış miktarını kontrol edebilirsiniz. Son derece hassas olan yağmur ölçer, son bir saat içinde ve gece yarısından bu yana yağmur yoğunluğunu ve yağış miktarını ölçer.

Zaman İçindeki Yağış Miktarını Analiz Etmek için Veri Geçmişinizi Kullanın

Uygulamada yağmur ölçer tarafından toplanan verilere erişerek bu ay ve geçen yıl boyunca yağışlardaki değişiklikleri izlemek veya siz yokken evde ne kadar yağmur yağdığını görmek için veri geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yağmur Başlar Başlamaz Akıllı Telefonunuzda Bir Uyarı Alın

Çamaşırlarınızı kurumaya mı bıraktınız veya bir pencere mi açık? Yağmur başlar başlamaz bir uyarı alın. Ayrıca, bildirimlerinizi yalnızca belirli bir miktar yağmur yağdığında bildirim alacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Yağmuru Dikkate Alarak Hayatı Kolaylaştırın

Netatmo yağmur ölçer ile yağmur hakkında her şeyi öğrenin. Örneğin doğal sulama için ev bitkilerinizi bahçeye koyun, dışarı çıkarken bir şemsiye alın veya bir sonraki bisiklet sürüşünüzü planlayın.

Yağmur Ölçerinizi Ayarlamak Kolaydır

Netatmo yağmur ölçerinizi, hava durumu istasyonunun iç mekan modülüne 100 metre mesafeye kadar yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek kaliteli, UV ışınlarına dayanıklı plastik kaplaması,  güneş ışığına, dolu ve kuvvetli rüzgara karşı dayanıklıdır.

Faydaları

  • Akıllı telefonunuzdan doğrudan gerçek zamanlı yağış verilerine erişin.
  • Zaman içinde yağış değişikliklerini izlemek için uygulama veri geçmişinizi görüntüleyin.
  • Yağmur yağmaya başladığında bir akıllı telefon bildirimi alın ve bildirimlerinizi kümülatif miktarlar hakkında bilgi için özelleştirin.
  • Yağmuru dikkate alarak hayatı kolaylaştırın.

Özellikler

  • Kayıt Aralığı: 6sn aralıklarla
  • Birim Modülü: m/s, km/h, mph, knots, Beaufort
  • 4 ultrasonik sensör
  • Çalışma Sıcaklık Aralığı: - 20°C - 50°C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.