Arnica ET12110 Hydra Rain Plus Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 08.04.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Şey Bir Arada Temizlik Seti

Hem ıslak hem de kuru emiş özelliği bulunan Arnica ET12110 Hydra Rain Plus sayesinde halılardan perdelere, koltuklardan zemine kadar yaşam alanınızdaki her yüzeyi temizleyebilirsiniz.

Yüksek Motor Gücü ile Yüksek Emiş Gücü

2400 W motor gücü sayesinde yüksek vakum sağlar. Bu sayede yüksek halıları hem derinlemesine süpürür hem de yıkama sonrasında neredeyse kuru hale getirir.

HEPA 13 Filtre ile Yüksek Performans

HEPA 13 filtre teknolojisi sayesinde yüzeylerden emdiği tozu ve kiri ayrıştırarak toz haznesine aktarır. Bu işlem sırasında tozun yeniden ortam havasına karışmasını da engelleyerek daha solunabilir bir hava oluşmasına yardımcı olur.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Su Filtresi

Halı, koltuk ve perdeleri yıkarken vakumladığı kirli suyu özel bir filtreden geçiren Arnica ET12110 Hydra Rain Plus, derinlemesine hijyen sağlar.

Farklı Alanlar için Farklı Temizleme Başlıkları

Her zemin için uygun olan turbo başlığın yanı sıra sert zemin aparatı, perde fırçası, halı fırçası koltuk temizleme aparatı sayesinde tüm yaşam alanının temizliğini tek başına yapabilir. Ayrıca özel yıkama hortumu ve yıkama borusu ile pratik bir kullanım sağlar.Sınırsız Hareket Kabiliyeti Sağlayan Kablo Uzunluğu

6 metre kablo uzunluğu ve 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde kullanıcıya sınırsız bir hareket kabiliyeti sağlayan Arnica ET12110 Hydra Rain Plus, konforlu bir temizlik süreci vadeder.

Hoş Kokulu Temizlik Avantajı

Parfüm haznesi sayesinde temizlik sonrası ortamın havasını değiştiren bir parfüm kokusu yayar. Bu sayede sadece hijyen sağlamakla kalmaz aynı zamanda yaşam alanlarının hoş kokmasına da yardımcı olur.

Konforlu Tutuş Sağlayan Ergonomik Tutma Sapı

Özel olarak tasarlanan ergonomik tutma sapı hem konforlu bir tutuş sunar hem de cihazın rahat kontrol edilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

  • Motor Gücü: 2400 W
  • Emiş Türü: Islak/Kuru
  • Kablo Uzunluğu: 6 m
  • EPA/HEPA Filtre: Var
  • Boru Malzemesi: Çelik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.