Staub 405094870 20 cm Yuvarlak Döküm Tencere

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Büyük Yardımcınız

Staub 20 cm yuvarlak siyah döküm tencere, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Güveç yemeklerini harika bir biçimde pişirmenize imkan veren ürün, kolay kullanımı ile dikkat çeker.

Mutfağınızı Tamamlar

Staub döküm tencere, mutfak ekipmanları arasında önemli bir yer tutar. Ürün işlevselliği ile mutfağınızı tamamlar.

Farklı Lezzetler için

Sofralarında değişik mutfaklardan lezzetlere yer vermekten hoşlananlar için iyi bir seçenek olan döküm tencere, pek çok farklı tarifi uygulamanızı sağlar.

Pratik ve İşlevsel

Staub 20 cm yuvarlak siyah döküm tencere, pratik kullanımı ile dikkat çeker. Ürünü tıpkı diğer tencereler gibi basit bir biçimde kullanmanız mümkündür.

Tasarımıyla Beğeni Kazanır

Ürünün içindeki mat siyah sıvı cam kaplama sayesinde yemekleriniz daha lezzetli bir biçimde eşit ısı alarak yavaş yavaş pişer.

Leziz Sofraların Arkasında

Misafir ağırlamayı sevenlerin bir numaralı ürünlerinden biri olarak bilinen bu döküm tencere, muhteşem sofraların arkasındaki gizli aktörlerden ilkidir.

Temizlenmesi Kolay

Ürünün kullanması kadar temizlik kısmı da son derece kolaydır. Kir tutmayan yapısıyla beğeni kazanan tencere, su ve sabun yardımıyla kolaylıkla temizlenir.

Favori Ürününüz Olacak

Kısa süre içinde mutfağınızdaki favori ürünlerinizden biri haline gelecek Staub döküm tencere, en fazla kullandığınız ürünlerin başında gelmeye adaydır.

Ürünün Özellikleri

  • Dayanıklılık: -20/240 Derece
  • Döküm Demir

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
STAUB 405094870 20 CM YUVARLAK DÖKÜM TENCERE
Üretim Yeri
Fransa
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
STAUB
Henüz yorum yok