Smeg ECF01 Retro Espresso Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYTEN ERMURAT-140504

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Retro Tasarım ile Göz Alıcı Şıklık

Retro tasarıma sahip olan , tasarım ödüllü SMEG ile 50'li yılların nostaljisini yaşayacağınız bu eşsiz tasarım, vintage dekorasyonlar için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Kontrol Sizde

Üründe bulunan ayarlanabilir kahve ısısı özelliği, kahvenizi istediğiniz sıcaklıkta tüketebilmenizi sağlamaktadır. Düşük, orta ve yüksek sıcaklıkta demleme seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz sıcaklıkta ürün hazırlanabilmektedir. Ürünün kahve uzunluğunun ayarlanabilmesi ise bir diğer kolaylıktır.

Kahvenin Vazgeçilmezi,  Ayarlanabilir Sertlik

Daima en benzersiz deneyimi sunan üstün teknolojisi size en kaliteli hizmeti sağlayarak asla yarı yolda bırakmaz. Yenilikçi özellikleri sayesinde tüm kullanıcı tiplerine hitap eden yapısı daima en profesyonel hizmeti sağlar.

Kaydırmaz Taban ile Kolay Kullanım

Smeg 50's Retro Style kahve makinesi, kaydırmaz tabanlıdır. Bu sayede ürün kullanımı sırasında kayma gibi problemler söz konusu olmamakta ve kazalar minimuma indirilmektedir.

Damlama Tepsisi ile Yüksek Hijyen

Ürünün karaf kısmının altında damlama tepsisi bulunmaktadır. Ürünün demleme kısmında meydana gelen akmalar damlama tepsisine düşmektedir. Bu sayede leke ve kir oluşumu gibi problemler bertaraf edilmektedir.

Kolay Çıkarılabilir Su Haznesi

Ürünün su haznesi kolay bir şekilde çıkarılabilmektedir. Sıcak su fonksiyonu bulunan Smeg 50's Retro Style kahve makinesi, kahve demlemenin yanı sıra yalnızca sıcak su için de kullanılabilmektedir. Su haznesinde suyu ısıttıktan sonra yerinden çıkararak ısıttığınız suyu kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

Özellikler

  • Güç : 1050 W
  • Gövde Malzemesi : Paslanmaz Çelik
  • Fincan Kapasitesi : 10
  • Su Seviyesi Göstergesi : Var
  • Cam Hazne : Var
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.