Bernardo Sapphire Türk Kahve Makinesi

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Aileye Aynı Anda Kahve

Aynı anda 5 fincan kahve yapma kapasitesi sayesinde tüm ailenize aynı anda kahve yapabilirsiniz. Böylece kalabalık ortamlarda, toplantılarda veya özel günlerde hiç kimsenin sonradan kahve beklemesine gerek kalmaz.

Hem Lezzetli Hem Hızlı Kahveler

Tek seferde 400 ml su alabilen ürün hızlı su kaynatma özelliğine de sahiptir. Kahvenizi makineye koyduktan kısa süre sonra kahvelerin hazır olduğunuz görebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları kaçırmazsınız.

Ergonomik Tutuş

Türk kahvesinin en can alıcı noktalarından birisi de fincana dökme aşamasıdır. Ürünün ergonomik tutuşa sahip olması sayesinde kolayca elinize oturur ve kahveleri fincana dökerken köpüğü makinede kalmaz. Böylece bol köpüklü kahveleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz.

Yüksek Emniyet

Dalgınlık anlarında en çok yapılan yanlışlardan biri de susuz makine çalıştırmaktır. Ürünün sahip olduğu susuz çalışma ve aşırı ısınmayı önleyen emniyet sistemi sayesinde bu sorun ortadan kalkar. Dalgınlık anlarınızda dahi güvende olursunuz ve olası yangın çıkma durumlarının da önüne geçebilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler Kaliteli Kahveler

Paslanmaz çelik gövdeye sahip ürün yapılan kahvelerin kalitesini de etkiler. Uzun yıllar kullanılsa dahi paslanmayan ve yapısı bozulmayan çelik gövde sayesinde yıllarca kahveleriniz her zaman lezzetli olur.

Son Teknoloji Ürünü

Kahve makinesi üretilirken 360 derece dönebilen özellikte yapıldığı için daha rahat kullanım sağlar. Makineyi sağa sola döndürdüğünüz zamanlarda bile herhangi bir dökülme sorunu ile karşılaşmazsınız.

Kablo Derdine Son

Ürün, kullanıcılar tarafından en sevilen özelliklerden biri olan kablosuz kullanıma sahiptir. Böylece sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde mutfağa gitmek zorunda kalmazsınız. Diğer yandan seyahatleriniz sırasında yanınızda götürüp yolculuk sırasında bile Türk kahvesi içebilirsiniz.

Gösterge Işıkları ile Kolay Kullanım

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ürün açma kapama ışık sistemi sayesinde daha da kolay hale gelir. Makineyi kullanmaya başladığınızı ışıklara bakarak kolayca takip edebilirsiniz. Aynı şekilde kapandığından da emin olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Aşırı Isınma Emniyet : Var
  • Kapasite : 5 Fincan
  • Güç : 1000 W
  • Su Bitme Emniyet : Var
  • Su Kapasitesi : 400 ml
  • Kullanım : Kablosuz


Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0