CVS DN 1515 Sudem Elektrikli Çelik Çaycı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tadına Doyulmaz Çaylar için Sudem Çaycı

Rengi ve lezzetiyle dikkat çeken çaylar demlemek ister misiniz? Çelikten yapılan CVS DN 1515 Sudem elektrikli çelik çaycının çelik yapısı, çaylarınızın lezzet ve sağlıkla demlenmesine ve uzun süre sıcak kalmasına yardımcı olur.

Emniyet Sistemi ile Öngörülmez Kazalara Elveda

DN 1515 Sudem elektrikli çaycının güvenli emniyet sistemi eğer ki çaycı içerisinde su kalmazsa devreye girerek çalışmayı durdurur. Böylece çaycınızın su ısıtıcısını boş olarak çalıştrdığınızı fark ettiğinizde endişelenmeniz gerekmez. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip olan DN 1515 Sudem elektrikli çaycıyı güvenle kullanabilirsiniz.

360° Derece Dönebilen Taban ve Kablosuz Kullanım

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı kablosuz kullanılabilir ve 360° dönebilen bir tabana sahiptir. Kablosuz kullanım özelliği ile çaylarınızı pratik bir şekilde prizden uzak bir alanda da kullanabilirsiniz. 360° dönen tabanı sayesinde çaylarınızı güvenle doldurabilirsiniz.

Sıcak Suya İhtiyacınız Olduğunda Çaycınız Yanınızda

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı hem su ısıtıcı hem de demlik olarak kullanılabilir. Çay içmek istediğinizde ya da sıcak suya ihtiyacınız olduğunda mutfaktaki pratik yardımcınız yanınızda!

Kirece Dayanıklı Gizli Rezistans

Ürün paslanmaz çelikten yapılan rezistansa sahiptir. Gizli rezistansı sudaki kirece karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süre boyunca ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

Inox Yüzey

Inox dış yüzeye sahip çaycı  mutfağınıza adeta bahar etkisini taşır. Şık bir görünüm sunan ürün, tasarımıyla göz doldurur.

Demleme ve Kaynama Göstergeli Çaycı

DN 1515 Sudem elektrikli çaycının üzerinde iki adet gösterge bulunur. Bunlardan birisi kaynama diğeri de demleme göstergesidir. Çaycının hangi modda olduğunu bu göstergelerle kolayca takip edebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Çay Makinesi

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı elektrik tasarrufu sağlayan özelliktedir. Çayınızı demledikten sonra cihazı demleme moduna alarak enerji tüketimini düşürebilirsiniz.

Özellikler

  • Demlik kapasitesi: 0,7 lt
  • Su ısıtıcı kapasitesi: 1,8 lt
  • Dış Yüzey: Inox
  • Kablo sarma haznesi: Var
  • Taban: 360° dönebilir
  • Rezistans: Çelik gizli rezistans
  • Özellik: Çaycı ve su ısıtıcı
  • Enerji tasarrufu: Var
  • Gösterge: LED ışıklı çift gösterge
  • Emniyet sistemi: Susuz çalışmayı önleyen sistem 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.