Fitbit Luxe Akıllı Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zarif Tasarım 

Hassas sensörler ile vücut değerlerinizi ölçebilen ve genel durumunuzu takip etme olanağı sunan Fitbit Luxe akıllı bileklik, şık bir aksesuar kadar zarif olan tasarımı ile günlük hayatta her tarz kıyafet ile kullanım avantajı sağlar.

Gelişmiş Sensörler ile Vücut Analizi

Vücudunuzda meydana gelen değişimleri günü 24 saati izleme avantajı sunan Fitbit Luxe akıllı bileklik, sağlığınız ile ilgili analizlere birkaç saniye içinde ulaşma olanağı tanır. Bu sayede özellikle kas kütlesini artırma ve yağ yakma gibi süreçlerde performansınızı takip edebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Ekran Teknolojisi

AMOLED ekrana sahip olan Fitbit Luxe akıllı bileklik, ortam ışığına göre ekran renklerini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede günün 24 saati iç ve dış mekanlarda net okuma ve konforlu kontrol olanağı sunar.

Kalp Atışına Göre Kalori Yakma Takibi

Active Zone Minutes fonksiyonu sayesinde egzersiz sırasında kalp atış hızınızı takip ederek yaktığınız kaloriyi hesaplar. Egzersizlerden daha fazla verim almanızı destekleyen bu özellik sayesinde spor şeklinizi daha fazla kalori yakabileceğiniz şekilde güncelleyebilirsiniz.

Stres Seviyesini Ölçen Teknoloji

Cilde temas eden yüzeyinde yer alan CDFA sensörleri sayesinde cildinizdeki küçük elektriksel farklılıkları ölçerek stres seviyenizi belirler. Yüksek stres altında olduğunuzu tespit ettiğinde ise stresinizi kontrol altına almanız için çeşitli nefes egzersizleri önerir.

Uyku Kalitesini Ölçen Uyku Monitörü Fonksiyonu

Uyurken taktığınızda uyku evrelerinde ne kadar zaman geçirdiğinizi ve ne kadar kesintisiz uyuduğunuzu ölçen sensörlere sahiptir. Bu uyku monitörü özelliği sayesinde uyku skorunuzu ölçebilir, ne kadar doğru ve sağlıklı uyuduğunuzu gözlemleyebilirsiniz.

Su Altında Kullanım Avantajı

IP08 koruma sertifikasına sahip olan Fitbit, Luxe akıllı bilekliğinizi su sporları yaparken de kullanabilirsiniz. Cihaz, özel tasarımı sayesinde 50 metreye kadar su geçirmez özelliktedir.

Uzun Süre Kesintisiz Kullanım Sağlayan Pil

Tek şarj ile 5 güne kadar kesintisiz kullanım avantajı sunar. Bu sayede akıllı bilekliğinizi sürekli şarj etmek zorunda kalmadan rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran Tipi: AMOLED
 • Uyumluluk: Android, iOS
 • Bluetooth: 4.0
 • Pil Ömrü: 5 gün
 • Şarj Süresi: 120 dk
 • Su Geçirmezlik: 10 ATM
 • IP Sertifikası: IP08
 • Ağırlık: 26 gr
 • Adımsayar: Var
 • GPS: Var
 • Kalp Ritmi Ölçme: Var
 • Titreşim: Var
 • Uyku Takibi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.