Intouch Built-In Göstergeli Şarj Cihazı

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Cihazları Şarj Edebilme

Farklı şarj özelliklerine sahip cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan ürün, tüm kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Cihazların en önemli ihtiyacı olan enerjiyi karşılamak için tasarlanan INTOUCH BUILT-IN POWERBANK dahili kabloları sayesinde tüm cihazlar ile uyumluluk sağlıyor.  Intouch 10.000 mAh Şarj Göstergeli Dahili Çoklu Kablolu Powerbank hareket halindeyken elektrik bağlantısı bulunmayan yerlerde şarj ihtiyaçlarını giderir.  Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve uyumlu aksesuarlarını kaliteli bir şarj aleti ile şarj etmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Cihazına Uygun Kabloyu Seç  

Diğer cihazları şarj etmek için Mikro , Type-c veya Lightning  kablolardan birini seçerek cihazınıza uygun olanını kullanın. Modern tasarımı 10.000 mAh gücü ile uzun saatler boyunca yetecek enerjiyi içinde depolayabiliyor. Şarja takın, bataryayı doldurun ve kabloları aracılığı ile istediğiniz yerde istediğiniz zaman tüm cihazlarınızı şarj edin. 4 adet şarj göstergesi sayesinde ürününüzün hangi oranda dolu olduğunu pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ürünümüz 1 LED ışık yandığında 25% şarj kaldığını, 2 LED ışık yandığında 50% şarj kaldığını, 3 LED ışık yandığında 75% şarj kaldığını, 4 LED ışık yandığında 100% doluluk olduğunu gösteriyor.

Modern ve Şık Tasarım

Modernliğin ve şıklığın ön planda olduğu ve mini tasarım özelliklerini birlikte sunan ürünümüz özel tasarımı sayesinde güvenli ve rahat bir tutuş keyfi sunuyor.

Çoklu ve Güçlü Şarj Edebilme

Çoklu ve güçlü taşınabilir şarj cihazımız Micro, Type-c veya Lightning  cihazınıza uygun kablolardan birini seçerek birden fazla akıllı cihazı aynı anda ve yüksek performansla şarj etme özelliği sunan INTOUCH BUILT-IN POWERBANK çoklu cihaz sahiplerinin ihtiyaçlarına sesleniyor. Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve uyumlu aksesuar çeşitlerini şarj edilebiliyor. Akıllı telefon ve tabletleri aynı anda şarj edebileceğiniz bir taşınabilir şarj aleti modeli arıyorsanız, INTOUCH BUILT-IN POWERBANK aradığınız ürün olabilir. 

Özellikler

  • 10.000 mAh yüksek kapasite batarya
  • Tüm mobil cihazlar ile uyumlu çoklu kablo
  • Kapama Tuşu ON/OFF
  • Mikro USB Giriş : 5V/2A
  • Mikro USB Kablo Çıkışı  : 5V/2A
  • USB Çıkış : 5V/2A
  • USB Kablo Girişi : 5V/2A
  • Type-c Kablo Çıkışı : 5V/2A
  • Lightning Kablo Çıkışı : 5V/1A
  • 4 Farklı LED gösterge ile batarya seviyesini gösterir. 

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Toplam 4 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (4 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Boyut & Ağırlık
4,7
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Uyumluluk
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0
Ürün Özellikleri
5,0
Toplam -4- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla