Celly Pro Power 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı

1,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performans

20.000 mAh kapasiteli bir akım gücüne sahip olan Celly Pro Power taşınabilir powerbank, üstün performans ile en iyi şekilde şarj imkanı sağlayan ‘’Qualcomm 3.0’’ hızlı şarj teknolojisine sahiptir.Birden Fazla Şarj İmkanı

Üstün bir performans ve tasarıma sahip olan taşınabilir powerbank, cihazlarınızı 10 defaya kadar şarj edebilmenize imkan tanır.

Cihazlarınızı Bekletmez

18 Wattlık bir güç çıkışına sahip olan Celly Pro, aynı anda 3 cihazı birden şarj etmenize olanak verir. Böylece en hızlı şekilde cihazlarınızı şarj edebilir ve zaman kaybetmezsiniz.


Güvenli, Hızlı ve Pratik

Güvenli şarj imkanı sağlayan akım korumalı devreler aracılığıyla geliştirilen taşınabilir powerbank, en güvenli şekilde şarj imkanı verir ve bunu en hızlı ve pratik şekilde yapmanızı sağlar.

Bağlantı Noktaları

2 USB çıkış bağlantı noktasına sahip olan Celly Pro Power, bir mikro USB şarj bağlantı noktasına ve bir USB-C giriş/çıkış bağlantı noktasına sahiptir.


Üstün Teknoloji

‘’Power Delivery’’ teknolojisi sayesinde, akıllı telefonları ve tabletleri, özel USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla bir saatten daha kısa sürede şarj etmenizi sağlar.

Akıllı Cihazlar için Yeterince Güçlü

Akıllı telefonlar ve daha fazlası için tasarımı yapılan taşınabilir powerbank, 20.000 mAh kapasite batarya gücü sayesinde şarj edebildiği tüm cihazlar için yeterince güç depolayabilir.


Kaliteli Donanım

Akıllı cihazlar ve telefonlar için şarj gereksinimini her yerde karşılayabilen powerbank, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan kolay, hızlı ve güvenli şekilde birden fazla cihazı şarj etmenize imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Model: PBPD18AQC20000BK
  • Kullanımı: Taşınabilir Şarj Cihazı
  • Pil kapasitesi: 20000 mAh
  • Pil Türü: Li-polimer
  • Toplam Çıkış Gücü: 18 Watt

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
1,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım
1,0
Kullanım Kolaylığı
1,0