Bose SoundTrue Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Stilinize Uygun Taze Tasarımlar

Favori parçalarınız için derin, net ses performansı sağlayarak, tüm müzik tarzlarının kulağa daha iyi gelmesi için tasarlandılar. O kadar hafif ve rahatlar ki, kulaklıklarınızı taktığınızı bile unutmanız mümkün. Fakat aynı zamanda yoğun yaşantınızda hayatta kalmak için sağlam bir yapıya da sahipler.

 

Kablo Karmaşasına Son

SoundTrue kulaklıklar uzun ömürlü kalite sağlamak için tasarlandı. Daha fazla hareket özgürlüğü ve daha az kablo karmaşası için ses kablosu sadece bir kulaklığa takılır. Ayrıca kolayca saklayabilmeniz için kabloyu çıkarabilirsiniz. Kulaklıklar kolayca katlanır ve kafa bandı ayarlanabilir. Taşıma çantası tasarım seçimlerinizi gösterirken kulaklıklarınızı koruyarak taşımanıza izin verir.

 

Gelişmiş Akustik Ses Kalitesi

SoundTrue kulaklıklar, en yüksek notalara çıkan vokalistlerden, bas yürüyüşüne kadar tüm ses spektrumunda net, doğal ses performansı elde edebilmeniz için gelişmiş bir akustik tasarıma sahiptirler. Yumuşak pedli kafa bandı ve hafızalı süngerden yapılmış olan kulaklık yastıkları sayesinde şarkı listeniz ne kadar uzun olursa olsun kulaklıklarınızın rahat kalır.

 

Tek Tuşla Kontrol Sizde

SoundTrue kulaklıklar özellikle iPhone'unuz ve diğer Apple cihazları ile kullanılmak üzere tasarlandı. Mikrofonun arkasında bulunan entegre kumanda, sesi ayarlamak, parçaları çalmak/duraklatmak, parçaları atlamak, hızlı ileri/geri sarmak ve şarkı listesini değiştirmek gibi müzik fonksiyonlarını kontrol etmenize izin verir. Tek bir tuş ile çağrılarınız ve müzik arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Kutu İçeriği

  • SoundTrue kulak üstü kulaklık
  • Entegre kumanda ve mikrofonlu kablo (167.6 cm)
  • Taşıma çantası

Özellikler

  • Boyutlar : 19.1 x 15.2 cm x 5.1 cm
  • Ağırlık : 140 gr
  • Kablo uzunluğu : 167.6 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SOUNDTRUE KULAKUSTU KULAKLIK
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok