Sony WF-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

5,0
30dan fazla ürün vardır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Kişiselleştirilmiş Deneyim

WF-1000XM4 kablosuz kulaklık, her kulağa uyacak şekilde tasarlanmasının yanı sıra, gürültü engelleme ve ses kalitesini bir üst seviyeye taşımasıyla kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar.

Gürültü Engelleme Özelliği 

WF-1000XM4 kulaklığın her unsuru, tepeden tırnağa tasarım ürünüdür. Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş, her zamankinden daha fazla gürültü engelleme sağlayan yeni entegre işlemci ile donatılmış  WF-1000XM4; daha yüksek performanslı yeni sürücü birimi; gürültü algılayan mikrofonlar ve daha dengeli bir şekilde oturan yapısı ile her ihtiyacınıza yanıt verir.

Entegre İşlemci V1

Sony tarafından özel olarak geliştirilen yeni entegre işlemci V1, beğenilen QN1E çipin gürültü engelleme performansını daha da yukarı taşır. Geliştirilmiş gürültü engelleme performansı ve Bluetooth® "Çipte Sistem" teknolojisi, sektörün en yüksek gürültü engelleme seviyesini sunar, üstelik daha az güç kullanır.

Rüzgar Gürültüsünü En Aza İndirir

Rüzgarlı günlerde dahi kendinizi tamamen müziğin ritmine kaptırabilirsiniz. Otomatik rüzgar gürültüsünü azaltma modu, havanın rüzgarlı olup olmadığını algılar ve rüzgarı otomatik olarak bastırır.

Müthiş Ses Kalitesi

WF-1000XM4; özel olarak tasarlanan 6 mm sürücüleri sayesinde küçük boyutuna rağmen dinamik ses üretir. Aynı zamanda  yüksek uyumluluk sunan diyaframı ise; zengin bir bas aralığı ortaya koyar. Entegre İşlemci V1, ses kalitesini yükseltmenin yanı sıra, ses bozulmalarını da azaltarak  “LDAC Codec” işlemciyi ve “DSEE Extreme” özelliğini etkinleştirir.

Yüksek Çözünürlüklü Sesin Keyfini Kablolar Olmadan Çıkarın

Sektörce benimsenen Sony`nin ses kodlama teknolojisi LDAC sayesinde WF-1000XM4, kablosuz yüksek çözünürlüklü ses özelliğini destekler. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (Maksimum 990 Kb/sn aktarım oranı) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede yüksek çözünürlüklü ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Daha Akıllı Bir Dinleme Deneyimi

Biriyle konuştuğunuz anda, “Speak-to-Chat” otomatik olarak müziği duraklatır ve ortam sesini duyarak sohbet etmenizi sağlar.. Bu özellik, kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz dolu olduğunda oldukça kullanışlıdır. Konuşmanız bitince müziğiniz otomatik olarak tekrar çalmaya başlar. Aynı zamanda “Speak-to-Chat”, sesinizi tanır ve sesinize tepki verir. Bunun hassas ses algılama teknolojisini temel alır.

Sesinizle Kontrol Edin

“Hey Google” veya “Alexa” diyerek istediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirerek eller serbest şekilde cep telefonunuza erişmenizi sağlar. Bu sayede  dilediğiniz şekilde eğlenebilir, arkadaşlarınızla haberleşebilir, müzik ve bildirimleri dinleyebilirsiniz.

Özellikler

 • Yeni Entegre İşlemci V1
 • Yüksek Çözünürlüklü Ses (High-Resolution Audio Wireless) Denetimi
 • LDAC Desteği ile Yüksek Performans Sergileyen Mikrofonlar
 • Otomatik Rüzgar Gürültüsü Azaltma
 • Eller Serbest Kullanım
 • Speak-to-Chat Desteği
 • 6 mm Sürücü Birimi
 • IPX4 Suya Dayanıklılık
 • Kablosuz Şarj Etme
 • Pil Şarj Süresi: 1.5 Saat
 • Bluetooth 5.2
 • Frekans Eşiği: 20-20.000 Hz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WF1000XM4 NC TWS KULAKLIK
Üretim Yeri
Malezya
Çalışma Frekansı (hz)
DİĞER
Şarj Girişi
TYPE-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
YOK
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Türkçe Desteği
VAR
Şarj Süresi
2 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Bluetooth
V5.0
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SONY

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı