Skullcandy Jib+ S2JPW Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

6 Saate Kadar Kablosuz Ses Deneyimi

Jib+Bluetooth kulak içi kulaklık, sahip olduğu Bluetooth teknolojisi ile kablolardan uzaklaşmanızı sağlar. 6 saate kadar dayanıklı pil gücü sayesinde özgürce müzik dinleme deneyimi sunar. Geliştirilmiş yeni nesil teknoloji ile donatılan bu kulaklıklar, gerçekçi ve nitelikli bir ses kalitesini mümkün kılar.

IPX4 Sertifikası ile Uzun Ömürlü Kullanım

Kulak içi kulaklık modeli; tere, suya ve toza dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aksesuar, zararlı dış etkenlere olan direnci sayesinde uzun yıllar boyunca sizlere eşlik eder.

Kusursuz Bir Uyum için Tasarlanan FitFin Jeller

FitFin ile tüm kulak yapılarına kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlar. Bluetooth kulaklık, bu teknoloji ile hareket hâlindeyken bile kulak içindeki yerini korur. FitFin özelliğinin kullanımı için kulaklık, kulak içine yerleştirildikten sonra hafifçe geriye doğru döndürülür. Skullcandy Jib+Bluetooth kulak içi kulaklık ile bu sayede birkaç adımda kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

Dış Dünya ile Bağlantıyı Koparan Gürültü İzolasyonu

Kulaklık, sahip olduğu gürültü izolasyonu donanımı sayesinde ses deneyimini mükemmel tonlar ile yaşatır. Dışarıdan gelen gürültüyü engelleyerek sesi yükseltmeden müzik dinlemeyi mümkün kılar.

Dilediğiniz Her An Kontrol İmkânı Sunan Tasarım

Jib+Bluetooth kulak içi kulaklık; çağrı, izleme ve ses kontrolü gibi özellikleri ile anlık cihaz kontrolüne olanak tanır. Ses seviyesini azaltmayı veya artırmayı sağlayan minimal tuşları sayesinde bisiklet veya motosiklet gibi araçlarda bile kolay denetim performansını ortaya koyar.

Yeni Nesil Mikrofon Teknolojisi ile Kaliteli Görüşme

Kulaklık, gelişmiş teknolojinin küçük parçaları ile olağanüstü bir performans sunar. Kulaklığın donanımında yer alan mikrofon detayı da muhteşem parçalardan biri. Bu kaliteli görüşme deneyimi sunan mikrofon ile kulaklıklarınızla kusursuz bir iletişim imkânından faydalanabilirsiniz.

Müziklerinizi Stereo Kulaklık Tipi ile Hissedin

Ortam kaynağına uygun ses içeriği ileten stereo tekniği, dinleme deneyimini mükemmel bir basamağa taşır. Bu teknoloji, müzik dinleme sırasında duyulan seslerin, ayrı kaynaklardan geldiği hissini uyandırır.

Maksimum Performans, Minimum Güç Tüketimi

Skullcandy Jib+Bluetooth kulak içi kulaklığın iç direnci, 16 Ohms’tir. Dolayısıyla düşük güç tüketimi ile zirvede bir dinleme kapasitesi sağlar. Zengin bas tonları ve üstün kalitede ses frekansını, gereksinim duyduğu az miktarda bir enerji ile iletir.

Teknik Özellikleri

 • Marka: Skullcandy
 • Model: Jib+Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
 • Kullanım Tipi: Kulak İçi
 • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0
 • Pil Ömrü: 6 Saat
 • Sertifika: IPX4 (Su sıçramalarına dayanıklı)
 • Mikrofon: Evet
 • Çağrı, Takip, Ses Kontrolü ve Etkinleştirme Asistanı: Evet
 • Gürültü İzolasyonu: Evet
 • Kulak Uyumluluk: FitFin Jeller
 • Kulaklık Tipi: Stereo
 • İç Direnç (Empedans): 16 Ohm ±% 15
 • Sürücü Çapı: 9 mm
 • THD: 1 kHz için <% 3
 • Ses Basınç Seviyesi: 95 ± 3dB
 • Frekans Tepkisi: 20 Hz-20 kHz
 • Ağırlık: 17 g

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.