Intouch Mini Buds TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

RAMAZAN ASLAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı, Özgür ve Tamamen Kablosuz

Intouch Mini Buds TWS kulaklık, çift mikrofonlu ve Bluetooth V5.0 özelliği ile hızlı ve geniş kapsamlı bağlantı kurmanıza imkan verir. Aynı zamanda Type-C girişli şarj ünitesi ile 1 saat gibi kısa bir sürede kendini şarj edebilir. Her iki kulaklıkta da dokunmatik kontroller için yerleşik kapasitif sensörler bulunur. Dokunmatik kulaklık yapısı ile kulaklık üzerinden kolaylıkla bir çok fonksiyona erişebilirsiniz.

Rahatlık ve Kişisellik

Her kulağa uyum sağlaması için geliştirilen kulaklık yapısı ile işte, seyahatte, trafikte, yürüyüş esnasında , egzersiz yaparken her ortamda mükemmel uyum sağlar. Hafif, ergonomik kulak içi kulaklıkları kulağınıza tam oturduğundan, asla çıkarmak istemeyeceksiniz.

Evrensel Uyumluluk ve Akıllı Kontroller

Bluetooth desteğine sahip olan Android ve iOS cihazlar ile kullanılabilir. Bluetooth 5.0 ile olağanüstü bir performans sunar. Her iki kulaklıkta da dokunmatik kontroller için yerleşik kapasitif sensörler bulunur. Çok işlevli dokunmatik düğme ile, bir sonraki şarkıyı geçmek veya duraklatmak ya da bir telefon görüşmesini reddetmek veya son numarayı hatırlamak mümkündür.

Özellikler

  • Güçlü Ses Deneyimi
  • Kusursuz ve Güvenli Kulak İçi Duruş
  • Dokunmatik Kontrol
  • Dahili Çift Mikrofon
  • 300 mAh Şarj Kutusu
  • 3 Saat Müzik Çalma
  • 3 Saat Konuşma
  • Bluetooth: V5.0
  • Şarj Girişi – Type-C
Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.