Lopard Samsung Galaxy Note 20 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Uyum Sağlayan Lopard Telefon Kılıfı

Samsung Galaxy Note 20 telefonlara uyacak şekilde özel dizayn edilmiş Lopard telefon koruyucu kılıf, silikon malzemesi sayesinde etkili bir koruma sağlar. Özel UV (ultraviyole) teknik ile geliştirilen kılıf, darbe, çizilme, soyulma, aşınma ve basınç kaynaklı çatlaklara karşı telefonunuzu korur. 0.4 mm kalınlığındaki silikon kılıf, kullanımı etkilemez ve tüm düğmeler ve bağlantı girişleri açıkta bırakır. Bu sayede telefonunuzun kulaklık girişini, şarj bağlantısını, kamerasını ve düğmelerini orijinal hali ile kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Canlı ve Soyulmayan Baskılar

Baskı kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilen Lopard kılıf, soyulma ve solmaya dirençlidir. Telefonunuzu korurken farklı baskıları ile şık görünmesini sağlayabilir, stilinizi yansıtacak bir baskı seçerek kombinlerinizi telefonunuzla tamamlayabilirsiniz.

Telefon yüzeyini tüm dış etkenlere karşı koruyan  kılıf, silikon malzemesi sayesinde su ve toza karşı da çift etkili bir direnç sağlar. Kılıfın kenar ve köşe kısımları ekstra esnek ve kalın yapıldığı için darbe emici özelliğe sahiptir. Bu sayede telefonun yıpranmaya meyilli kenarları için endişe etmenize gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Samsung Galaxy Note 20
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.