Lopard Samsung Galaxy A31 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefona Uyum Sağlayan Tasarım

UV (ultraviyole) teknolojisi ile daha dirençli hale getirilen silikondan üretilmiş Lopard telefon kılıfı, Samsung Galaxy A31 model için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede telefonunuza tam uyum sağlar ve düşme anında dahi telefondan ayrılmaz.

Kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz Lopard telefon kılıfı, telefon üzerinde herhangi bir kalıntı veya renk değişimine neden olmayacak yapıdadır. Güvenle kullanabilmenizi sağlayan bu özelliklerin yanı sıra telefon ile tam uyumlu olduğu için sanki kılıf yokmuş gibi tüm portları kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Bu sayede telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilir veya data kablosu ile veri aktarımı yapabilirsiniz.

Darbe ve Çizilmelere Karşı Dirençli Yapı

Kanserojen içermeyen Lopard telefon kılıfı, yüksek kaliteli baskısı sayesinde kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı korurken aynı zamanda görünümüne de katkıda bulunan söz konusu kılıf, 0,4 mm kalınlığı ile hem telefonunuzun olduğundan büyük görünmesine neden olmaz hem de hafif ve orta şiddetteki darbeleri soğurarak telefonunuzun zarar görmesini önler.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Samsung Galaxy A31 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.