Lopard Samsung Galaxy A31 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefona Uyum Sağlayan Tasarım

UV (ultraviyole) teknolojisi ile daha dirençli hale getirilen silikondan üretilmiş Lopard telefon kılıfı, Samsung Galaxy A31 model için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede telefonunuza tam uyum sağlar ve düşme anında dahi telefondan ayrılmaz.

Kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz Lopard telefon kılıfı, telefon üzerinde herhangi bir kalıntı veya renk değişimine neden olmayacak yapıdadır. Güvenle kullanabilmenizi sağlayan bu özelliklerin yanı sıra telefon ile tam uyumlu olduğu için sanki kılıf yokmuş gibi tüm portları kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Bu sayede telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilir veya data kablosu ile veri aktarımı yapabilirsiniz.

Darbe ve Çizilmelere Karşı Dirençli Yapı

Kanserojen içermeyen Lopard telefon kılıfı, yüksek kaliteli baskısı sayesinde kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı korurken aynı zamanda görünümüne de katkıda bulunan söz konusu kılıf, 0,4 mm kalınlığı ile hem telefonunuzun olduğundan büyük görünmesine neden olmaz hem de hafif ve orta şiddetteki darbeleri soğurarak telefonunuzun zarar görmesini önler.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Samsung Galaxy A31 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD SAMSUNG GALAXY A31 UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
SAMSUNG A31
Orıjınal Renk
KREM
Renk
KREM
Ana Renk
KREM
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Henüz yorum yok