Lopard Oppo A16 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oppo A16 Telefon Kılıfı

Lopard Oppo A16 telefon kılıfı, modelin ölçülerine uyumlu şekilde üretilmiştir ve yüksek korumalı bir tabaka oluşturma özelliğine sahiptir. Oppo A16 ile uyumlu yapısı sayesinde hızlı ve pratik şekilde uygulanarak tekrar çıkarılabilir. Koruma kapasitesi, telefonun rastgele darbeler, düşme, çizilme ve benzeri etkenlerden güvenilir bir şekilde korunmasını mümkün kılar. Bu sayede açık alanda çok daha rahat bir şekilde telefon ve telefonun kamerasının kullanımı için çözümler sunar.

Modern ve Konforlu Tasarım

Lopard Romans telefon kılıfı, soft rengi ve modern tasarımı ile çok daha etkileyici bir görünüm sergiler. Oppo A16 telefonların korunmasını sağlarken cihaza, farklı ve özgün bir hava katar. Lopard telefon kılıfı, aynı zamanda hafifliği sayesinde cihaza ağırlık vermez. Dolayısıyla hem etkili koruma hem de şık bir görünüm sunan telefon kılıfını, oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Telefon Kılıfı
Uyumlu Telefon Markası: Oppo
Uyumlu Telefon Modeli: A16 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.