Lopard Apple iPhone XR Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Kaliteli Malzeme

Gelişmiş ultraviyole makinalarda üretilen baskılı telefon koruyucu kılıf, farklı tasarımları sayesinde cihazınızı oldukça şık gösterir. Kalın ve şeffaf silikon malzeme kullanılarak oluşturulan telefon koruyucu arka kılıf, yüksek baskı kalitesine sahiptir. Böylece kısa süreler içerisinde deforme olmadan ve baskısı soyulmadan kullanım imkanı verir. Uzun yıllar kullanıma uygun tasarlanan ürün, sağlığa zarar verebilecek maddeler içermez. Aynı zamanda ultraviyole tekniği ile üretilen ürün, cihaza ağırlık vermez ve 0,4 milimetre kalınlığındadır.

Mükemmel Uyum ile Maksimum Koruma

Silikon telefon koruyucu arka kılıf, uzun süreli ve üstün performanslı bir koruma sağlar. Ayrıca anti kanserojen malzemeleri sayesinde sağlığa zarar vermez. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen silikon telefon kılıfı, suya, toza ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. Aynı zamanda telefon fonksiyonlarını engellemeden kullanmaya imkan veren kılıf, oldukça pratiktir.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone XR
  • Ürün Türü : Telefon Kılıfı
  • Romans kılıf serisidir.
  • Silikon materyalden üretilmiş olup anti kanserojendir.
  • Parmak izi ve leke direnci
  • Tam ekran uyumu
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.