Lopard Apple iPhone 13 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Apple iPhone 13 Telefon Kılıfı

Lopard Apple iPhone 13 uyumlu romans telefon kılıfı, cihazın rastgele çarpma, darbe, çizilme gibi dış etkenlerden güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar. Sağlam ve hafif yapısı sayesinde açık alanlarda çok daha rahat şekilde telefon kullanımına olanak tanır.
iPhone 13 için tasarlanan Lopard telefon kılıfı, cihazın kamera görüşlerine uyumlu olan tasarımı sayesinde oldukça işlevsel bir deneyim sağlar.
Fotoğraf, video, selfie çekimleri sırasında telefonun düşme olasılığına karşın maksimum koruma için iPhone 13 telefon kılıfı kullanabilir ve cihazınızın çok daha uzun ömürlü olabilmesi için güvenilir Lopard telefon kılıflarını tercih edebilirsiniz. 

iPhone 13 Uyumlu Modern Tasarım

Lopard Apple iPhone 13 uyumlu romans krem telefon kılıfı, modern dokunuşlara sahip tasarımı ile cihaza yepyeni bir etkileyici görünüm kazandırır. Krem renkli kılıfa sahip iPhone 13 cihazınız ile hem üstün korumaya sahip olabilir hem de daha şık bir stili yansıtabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Telefon Kılıfı
  • Uyumlu Marka: Apple
  • Uyumlu Model: iPhone 13 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.