Lopard Apple iPhone 13 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lopard Apple iPhone 13 Pro Telefon Kılıfı

Apple iPhone 13 Pro için özel olarak tasarlanan ve ölçeklendirilen Lopard telefon kılıfı, cihazın darbelerden korunmasını sağlayan özelliktedir. Telefon kılıfı, cihaz ile tamamen uyumludur ve rahatlıkla cihaza uygulanabilir, isteğe göre pratik şekilde çıkarılabilir. Cihaz ile uyumlu olan kılıf sayesinde aynı zamanda cihazın tüm portları, kılıf ile beraber kullanılabilir. Bu sayede hem telefonun hem de kılıfın, işlevsel bir şekilde kullanımı sağlanmış olur.
Lopard telefon kılıfı, dayanıklı yapısı sayesinde telefonların düşme, çarpma ve benzeri durumlarda maksimum korumaya sahip olmasını mümkün kılar. Bu sayede minimum hasar ile Apple iPhone 13 Pro cihazının kullanım ömrünün daha uzun olmasında etkili bir aksesuar olmayı başarır.

Hem Şık Hem Güçlü

Lopard Apple iPhone 13 Pro uyumlu romans telefon kılıfı, güvenilir yapısıyla cihazın hasar almasını önlerden modern tasarımıyla da cihaza daha yenilikçi bir görünüm kazandırır. Soft bir renk ile birleşen kılıfın tasarımı, elegant bir tarzı temsil eder.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Telefon Kılıfı
  • Uyumlu Marka: Apple
  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.