Lopard Apple iPhone 13 Mini Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Apple iPhone 13 Mini Kılıf

Lopard Apple iPhone 13 Mini uyumlu romans kılıf, cihaz için özel olarak üretilen bir aksesuardır. Apple iPhone 13 Mini için tasarlanan kılıf; cihazın düşme, darbe, çizilme, kırılma ve benzeri durumlara karşı korunmasını sağlar.
Üstün dayanıklılığa sahip kılıf sayesinde cihazın; kullanım esnasında, fotoğraf ve video çekimi yapıldığı anlarda yaşanabilecek aksiliklerde çok daha korunaklı olmasını mümkün kılar. Lopard kılıf, kapak formuna sahip olduğu için cihazın arka kısmı ile birlikte yan ve köşe bölümlerini de darbe anında korur.
Arka kamera çıkışlarına uyumlu şekilde tasarlanan Lopard Apple iPhone 13 Mini kılıf, cihazın korunmasını sağlarken hem cihazı hem de kamerayı olağan şekilde kullanmaya da olanak tanır. 

İşlevsel ve Şık Tasarım

Lopard Apple iPhone 13 Mini uyumlu kılıf, modern ve şık tasarımlı formuyla gözlere hitap eder. Cihaza yeni bir görünüm katan kılıf, renkleriyle etkileyici bir tarz sergilerken pratik şekilde uygulanabilir olmasıyla da işlevsel cep telefonu aksesuarları içinde yer almayı başarır.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Telefon Kılıfı
  • Uyumlu Marka: Apple
  • Uyumlu Model: iPhone 13 Mini 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.