Lopard Apple iPhone 11 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lopard Apple iPhone 11 Uyumlu Romans Arka Kılıf

Lopard marka Apple iPhone 11 uyumlu telefon kılıfı ultraviyole tekniği ile üretilir. Kılıfın malzemesi şeffaf silikon olduğu için darbelere, çizilmelere ve yıpranmalara karşı telefonunuzu korur. Baskı yöntemi yarı yapılanmış olduğu için telefonunuzun orijinal rengi kılıfın altından yansıyabilir. Uzun ömürlü bir kullanım için tasarlanan kılıfta deforme ve soyulmalar meydana gelmez. Bununla beraber sağlığa zararlı olmayan ve anti kanserojen malzemeler kullanılarak üretilir. Oldukça hafif bir yapısı olan Lopard kılıf telefonunuza ağırlık vermez. Telefona mükemmel bir şekilde uyum sağladığı için bütün portları kılıfı çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca suya ve toza dayanıklı olan yapısı Lopard telefon kılıfını günlük kullanım zorluklarında tercih edilebilir bir ürün kılar.

Teknik Özellikler

  • Model: Arka Kılıf
  • Tür: Apple iPhone 11 Uyumlu
  • Seri: Romans
  • Materyal: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.