Bikapak Elit Air iPhone 11 Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şeffaf Tasarımı Telefonu Gizlemez

Çok sevdiğiniz iPhone 11 cep telefonunuzu göstermek ama korumak mı istiyorsunuz? O zaman Bikapak Elit Air şeffaf koruyucu kılıf tam size göre! Trend görünümüyle cep telefonunun tasarımını gizlemeden korur.

Pratik Tak Çıkart Hareketi

Bikapak Elit Air iPhone 11 şeffaf koruyucu kılıfı takıp çıkarmak için saniyeler yeter. Cep telefonunuzun dış tasarımına tam uyum sağlayan model, tak çıkart hareketleri ile cihaza zarar vermez.

Üstün Korumayla Cihazınız Güvende

Bikapak Elit Air koruyucu kılıf tam da iPhone 11’e göredir. Hoparlör çıkışı, şarj girişi, kamera ve kontrol düğmelerine tam uyum sağlayarak mükemmel koruma seviyesine ulaşırken, hareketlerinizi de kısıtlamaz.

Şeffaf Termoplastik Poliüretan Malzeme

Şık ve yenilikçi tasarımını modern Tpu (termoplastik poliüretan) malzemeyle pekiştirir. Şeffaf malzeme zarifliğine rağmen üstün darbe dayanıklılığı sunar.

 Zerafetten Ödün Vermiyor

Bikapak Elit Air ergonomik  ve ince yapısı ile cep telefonuna takıldığında gereksiz kalın bir katman oluşturmadığı için cihaz hacmini fazla artırmaz. Her daim zarif ve kibar görüntüsünü korumaya devam eder.

 Düğme Koruma İşlevi

Sürekli elinizin altında olan ve gün boyu kullandığınız ses tuşlarının üzerinde koruma katmanı yer alır. Böylelikle elinizdeki ve çevredeki kirlerden etkilenmesini azaltarak cihaz tuşlarının ömrünü uzatır.

Kolayca Temizlenebilir

Bikapak Elit Air iPhone koruyucu kılıf Tpu malzemeden üretildiği için kolay kolay üzerinde iz çıkmaz. Silmesi gayet pratik olan model, şeffaflığını uzun süre korur ve doğru koşullarda sararma problemi yaşatmaz.

Darbe Emilimiyle Yüksek Performans Sergiler

 Bikapak Elit Air iPhone 11 şeffaf koruyucu kılıf köşelerden cep telefonunun alabileceği darbeleri absorbe ederek olası risklerde yaşanabilecek olumsuzlukları azaltır.

Özellikler

  • Malzeme: Şeffaf renk, Tpu (termoplastik poliüretan)
  • Kolay temizleme, modern tasarım, tuş koruma, darbe emilimi, iPhone 11 cihazla tam uyum

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.