E2M Poke Topu Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Tasarım Detayları

Dikkat çekici tasarımı ile ön plana çıkan Airpods Pro silikon kılıf, Pokemon hayranlarının beğenisini kazanır. Uyumlu renkleri ve yuvarlak Poke topu görünümü sayesinde eğlenceli ve keyifli bir kullanım sunar. Darbe emici özelliğe sahip silikon kenar kaplamaları, Airpods Pro’yu dış etkenlere karşı güvenli şekilde korur. Kılıf sayesinde darbe alma ve düşme gibi durumlar için cihazınızı dirençli hale getirebilirsiniz.

Güvenli Muhafaza İmkânı

Yüksek kaliteli silikon malzemelerden imal edilen model, Airpods Pro’nun muhafazası sırasında hareket etmesini engeller. Tam uyumlu ölçülerde tasarlanan bölmelere kulaklıkları güvenli şekilde yerleştirebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile ön plana çıkan kılıf, Airpods Pro’ya istediğiniz her an zahmetsizce ulaşmanıza olanak tanır. Mıknatıslı kapak yapısı konforlu kullanım tarzı ile beğeni toplar.

Uyumlu Bağlantı Desteği

Kir tutmayan silikon dış yüzey, mükemmel dokunma hissi sunar. Çizilmeye karşı dirençli kaplama sayesinde kılıfı uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Kablosuz şarj desteği, Airpods Pro’yu kılıftan çıkarmadan şarj etmenize olanak tanır. Kulaklığın tuşları ve bağlantı noktaları ile uyumlu şekilde tasarlanan model, uyumlu şarj giriş bölmesine sahiptir.

Askı Aparatı ile Taşıma Kolaylığı

Estetik görünüme sahip Airpods Pro silikon kılıf ile tarzınızı oldukça şık şekilde yansıtabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ile geniş kullanım alanına sahip model, askı aparatı sayesinde portatif kullanım sırasında kullanıcısına avantaj sağlar. Askı aparatını çanta, cüzdan, anahtarlık ve kemer gibi eşyalara asabilir rahat şekilde taşıyabilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.