Tp-link Tl-wpa4220 300mbps Av600 Kablosuz Powerlıne Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Powerline Genişletici

TP-Link TL-WPA4220, internet bağlantınızı evinizdeki elektrik hatları aracılığıyla herhangi bir odaya getiren ve iki adaptörden oluşan bir Wi-Fi Powerline kitidir.

Birden Fazla Powerline Adaptör

Mevcut ağınıza birkaç dakika içinde dahil edebileceğiniz sinyal genişletici, tak-çalıştır kurulum kolaylığına sahiptir. Birden fazla powerline adaptör kullanabilir birbirlerine bağlamak için dahili düğmelerinden kolayca ayarlayabilirsiniz.

HomePlug AV teknolojisi

HomePlug AV teknolojisi ile donatılan powerline genişletici, 300 metre bir hat içerisinde 600 Mbps’ye kadar sabit ve kararlı bir iletim sunar. Bu sayede tüm Wi-Fi uyumlu cihazlarınızın bağlanabileceği bir Wi-fi hattı oluşturur.

Wi-Fi Klon Düğmesi

Ağın adını ve modem şifresini kopyalayan bu düğme, kablosuz ağınızı yönetebilmenize ve kolay kurulum yapmanıza olanak tanır. Ayrıca ev ağı çerçevesinde sorunsuz dolaşabilir ve dilediğiniz yerden bağlantı sağlayabilirsiniz.

Ağı Genişletmek için Sinyal Artırıcı

300 Mbps'ye kadar hızı destekleyen powerline genişletici, mevcut ağ sinyallerinizin evinizin diğer köşelerine kadar yayınlanmasını sağlar.

Ev ve Ofis Kullanımı için Kolay Kurulum

Wi-Fi klon düğmesine bastıktan sonra ev veya ofisinizin dilediğiniz köşesine priz yardımı ile yerleştirebilir, ağ özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WPA4220 300MBPS AV600 KABLOSUZ POWERLINE GENİŞLETİCİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok