Tp-link Tl-wn8200nd 300mbps Kablosuz Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Menzil için Yüksek Güç

Genişletilmiş yüksek iletim gücüne sahip USB Wi-Fi adaptör, standart USB adaptörlere göre 10 kata kadar daha geniş bir çekim alanı sunar. Ayrıca yüksek penetrasyon gücü sayesinde duvar ve zeminden etkilenmeden internete bağlanmamızı sağlar.

Artırılmış Sinyal Gücü

Adaptör, geleneksel adaptörlerin ağ aralığının 10 katına kadar sinyal sunan yüksek bir güç çıkışına sahiptir. TL-WN8200ND'nin en iyi özelliklerinden biri sinyalin birden fazla duvar veya zeminden geçerken güvenilir kalmasını sağlayan artırılmış nüfuz gücüdür.

İki Adet 5 dBi Harici Ayrılabilir Anten

İsteğe bağlı olarak çıkarılabilir iki anten, çevre koşullarına ve sinyal gücüne göre döndürülebilir özelliktedir. Ek olarak daha fazla kapsama alanı ve çeşitli uygulamalar için iç mekan antenleri veya yönlü antenlerle değiştirilebilir.

Masaüstü Tasarımı ve 1,5 m USB Uzatma Kablosu

Şık ve modern tasarımına ek olarak masaüstü kullanıma sahip adaptör, çeşitli uygulama ve ortamlarda sinyal alımı için avantajlıdır, böylece eşit ve kararlı bir sinyal sağlanır.

Kablosuz Wi-Fi Adaptör

TP-Link markasının TL-WN8200ND adaptörü, PC'lerinizi veya dizüstü bilgisayarlarınızı yüksek performanslı kablosuz ağ özelliğiyle donatmalarına olanak tanıyan yüksek güçlü bir 300 Mbps kablosuz Wi-Fi adaptördür.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WN8200ND 300MBPS KABLOSUZ USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok