TP-Link RE450 AC1750 1750 Mbps 5 GHz Access Point Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Bağlantı

Sahip olduğu ethernet portu sayesinde menzil genişletici özelliği sağlar. Bu köprü sayesinde “Blu-Ray” ya da “DVR” oynatıcılar için kablosuz internet ağına bağlanmanıza olanak tanır.

Akıllı Sinyal Özelliği

En iyi konumlandırma ve çekim alanını kolayca bulabilmenizi sağlayan akıllı sinyal tasarımına sahiptir. Akıllı sinyal ışığı yanan alanda konumlandırma yapabilir ve kablosuz ağ alanını genişletebilirsiniz.

Anında Bağlantı

WPS düğmesi ile tasarlanan cihaz, herhangi bir yönlendirici ile anında bağlantı gerçekleştirmeye olanak tanır.

Yüksek Menzil Genişliği

3 adet sabit harici antene sahip olan cihaz, 115 metrekareye varan kablosuz saptama alanına sahiptir. Böylelikle çalışma sistemi ve tasarımı sayesinde geniş menzilde dahi kullanım imkanı sağlar.

Bağlantıdan Düşmeye Karşı Koruma

3 harici çift bantlı anteni sayesinde kablosuz kapsama alanının güvenilirliğini artırır. Böylece tüm akıllı cihazlarınızı güvenilir ağ alanına bağlayarak en geniş alanda bile internet kopma problemi yaşamazsınız.

Yüksek Hızda Bağlantı

Veri gönderimi esnasında 2.4 GHz ve 5 GHz kanallarında bant genişliğini birleştiren yüksek hız moduna sahiptir. Böylece genel ağ bağlantısı performansının en üst seviyeye taşınmasını sağlar.

Rahat Bağlantı

WPS düğmesi bulunan cihaz, genişletici işlemini devreye alan RE butonu ile herhangi bir yönlendiriciyle rahatlıkla bağlantı kurmanıza imkan verir.

Çok Yönlü Kullanım

Sahip olduğu ethernet port ile oyun konsolu ya da TV cihazlarınızdan kablosuz ağa bağlantı kurabilir ve en geniş alanda bile kesintisiz ağ bağlantısına sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Model: RE450
  • Anten Sayısı: 3
  • WLAN Standardı: 802.11ac
  • Ethernet Port Sayısı: 1
  • Veri Transfer Hızı: 1750 Mbps
  • WPS Butonu: Var
  • İletim Gücü: 20 dBm(2.4 GHz) - 23dBm (5 GHz)
  • Frekans: 2.4 - 5 GHz

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
1 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.