Tp-link Vr2100 Ac2100 5 Ghz 4 Port 350 Mbps Vdsl/adsl Kablosuz Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İkisi Bir Arada Tasarım

Hem modem hem de router’ı aynı cihazda bir araya getiren Tp-Link VR2100/AC2100, çok yönlü bağlantı seçeneklerinden ultra yüksek bağlantı hızına kadar pek çok ayrıcalık sunar. İnternet bağlantınızdan maksimum verim almanızı sağlayan bu cihaz sayesinde kesintisiz bir bağlantıyı deneyimleyebilirsiniz.

Ağdan Maksimum Verim Alma

Dual bant Wi-Fi özelliklerinin tamamından faydalanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanan Tp-Link VR2100/AC2100 modem, 5 GHz bandı için maksimum 1733 Mbps, 2,4 GHz bandı için ise maksimum 300 Mbps bağlantı hızı sağlar. Bu da online oyunlar ve diğer aktiviteler için yüksek hızlı internet bağlantısına sahip olma avantajı sunar.

Yüksek Kablosuz Bağlantı Performansı

MU-MIMO bağlantı teknolojisi sayesinde eş zamanlı olarak 4 cihaza birden bağlantı sağlar. Böylece yüksek hızlı bağlantı için beklemek zorunda kalmazsınız.

Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri

Her koşulda online olabilmeniz için tasarlanan Tp-Link VR2100/AC2100 modem, Ethernet WAN soketinin yanı sıra fiber bağlantıyı destekleyecek sokete de sahiptir. Ayrıca router özelliği sayesinde kablosuz bağlantı avantajlarından da tam olarak faydalanmanızı sağlar.

Super VDSL ile Ultra Hızlı Bağlantı

VDSL2 olarak da bilinen Super VDSL teknolojisi sayesinde 3,5 kata kadar daha hızlı bir bağlantı sağlar. Bununla birlikte cihaz üzerinde standart DSL soketi de bulunur.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK VR2100 AC2100 5 GHZ 4 PORT 350 MBPS VDSL/ADSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok