Lenovo ThinkPad 20TD0047TX004 E15 Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB SSD FreeDOS 15.6 inç FHD Taşınabilir Bilgisayar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Thunderbolt 4 Teknolojisi ile Hızlı Aktarım

Birden fazla cihazı bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanıyan gelişmiş giriş ve çıkışları sayesinde 2. Nesil Lenovo ThinkPad E15’ten maksimum verim alabilir, Thunderbolt 4 bağlantı noktası sayesinde 40 Gbps’ye varan ultra hızlı veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Korumalı Web Kamerası Tasarımı

Kızılötesi sensörlere sahip olan ve 720p çözünürlük sağlayan dahili web kamerası, ThinkShutter özelliği sayesinde tamamen kapatılabilmektedir. Böylece kamera kullanımınız sona erdiğinde kapağını manuel olarak kapatarak daha güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Zor Koşullar için İleri Seviye İşlemci

11. Nesil Intel Core işlemci ve DDR4 bellek ile her koşulda yüksek performans göstermesi için tasarlanan 2. Nesil Lenovo ThinkPad E15, kullanıcıların günlük hedeflerine daha konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için ağır programlardan çoklu işlemlere kadar yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan aktiviteleri akıcı bir şekilde gerçekleştirme avantajı sunar.

Dahili kablosuz Kulaklık Avantajı

2. Nesil Lenovo ThinkPad E15’te yer alan Vesa Tray’de saklı kablosuz kulaklıklar sayesinde konferans görüşmelerden online sunumlara kadar pek çok aktiviteyi, ek kulaklık kullanmadan da gerçekleştirebilirsiniz.

İleri Seviye Kullanıcı Deneyimi

Yeni nesil teknolojiler ile donatılmış taşınabilir bir bilgisayar olan 2. Nesil Lenovo ThinkPad E15, sahip olduğu donanım ve tasarım özellikleri ile evden ofise tüm çalışmalarda ileri seviye kullanıcı deneyimi vadeder.

Yapay Zeka ile Gürültü Önleme

Online konferanslar ve görüntülü sohbetlerde net ses iletimi sağlamak amacıyla devreye giren yapay zeka, otomatik olarak ortam gürültüsünü filtreler. Bu sayede sesiniz karşı tarafa temiz olarak aktarılır.

Konfordan Ödün Vermeyen Kompakt Tasarım

Yaklaşık 19 mm inceliği ve 1,7 kg olan ağırlığı sayesinde konforlu bir kullanım süreci sunan 2. Nesil Lenovo ThinkPad E15, taşıma ve kullanma aşamalarında kullanıcı konforunu ön planda tutan bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO THİNKPAD E15 GEN 2 INTEL CORE İ5-1135G7 16GB 512GB SSD FREEDOS 20TD0047TX004
Üretim Yeri
Çin
İşletim Sistemi
FREEDOS
Bellek (ram) Kapasitesi
16 GB
Sabit Disk Hdd Boyutu
YOK
Sabit Disk Ssd Boyutu
512 GB
İşlemci Markası (cpu)
INTEL CORE İ5 1135G7
İşlemci Modeli (cpu)
1135G7
Ekran Kartı Modeli
DAHİLİ
Ekran Boyutu (inç)
15.6 İNÇ
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
1920 X 1080
Ekran Panel Tipi
IPS
Ekran Yenileme Hızı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
1
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
1
Usb Type C Adedi
YOK
Hdmı
VAR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok