WD My Passport Ultra WDBC3C0010BSL-WESN 1 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tak Çalıştır Özelliği Sayesinde Kolay Kullanım

WD My Passport Ultra, tak ve çalıştır özelliği sayesinde kutudan çıktığı andan itibaren kullanıma hazırdır. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla size uzun yıllar eşlik ederek güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Otomatik Yedekleme Yazılım Teknolojisi

WD Discovery içerisinde bulunan WD Backup yazılımını kullanarak fotoğrafları, videoları ve tüm içerikleri otomatik bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey WD Backup uygulamasını indirmek. Bu sayede saatlik, günlük veya aylık yedekleme programınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Günlük İşler İçin Geniş Depolama Alanı

1 TB’lık bir depolama alanı sunan WD My Passport Ultra, günlük işlerinizde size yardımcı olur. Gerekli olan tüm belgeleri ve içerikleri hızlı bir şekilde diske kaydederek ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz.

USB-C ve USB 3.1 Girişli Cihazlarla Kusursuz Uyum

Yeni USB-C teknolojisine sahip WD My Passport Ultra taşınabilir disk, cihazlarınız ile muhteşem bir şekilde uyum gösterir. Ayrıca taşınabilir diski USB 3.1 adaptörü sayesinde daha eski cihazlarla da kullanabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarımıyla Göz Dolduran Bir Performans

WD My Passport Ultra, anotlanmış metali ve desenleri ile modern bir stil sunar. Şık görünümünün yanı sıra üstün teknolojik özellikleriyle de göz dolduran WD taşınabilir disk, size muhteşem bir performans vadeder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD MY PASSPORT ULTRA WDBC3C0010BSL-WESN 1 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1 TB
Bağlantı Tipi
USB-C
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok