Hp Deskjet 2721 7fr54b Wi-fi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cep Telefonunuzdan Kontrol Edin

Bağlantı seçenekleri ile beklentileri karşılayan model, akıllı cep telefonları ile entegre biçimde çalışır. HP Smart uygulamasını cep telefonunuza indirerek tek tuşla tarama, paylaşım ve baskı talimatı gönderebilirsiniz.

Kompakt Yapı

Ev ve ofiste kullanım için elverişli olan HP yazıcı modeli, kompakt yapısı ile tam not alır. 3.42 kg ağırlığa sahip olan model, pratik şekilde taşınabilir. 425 mm x 304 mm x 154 mm ölçülere sahip ürünü dilediğiniz alanda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Fotoğraf ve Belge Çıktılarında Yüksek Kalite

Yüksek kaliteli mürekkep kartuşlar, verimli çözünürlüğe sahip baskılar almanıza olanak tanır. Canlı grafikler elde etmek için baskı kalitesini belirleyebilir, metin ve fotoğraf çıktılarınıza yüksek kalitede ulaşabilirsiniz.

Detaylı ve Canlı Baskı Avantajı

Fotoğraf, grafik ve belge gibi farklı dosya türleri için renkli ve siyah baskı seçenekleri bulunur. Detaylı ve net baskılar ile dokümanlarınızı saniyeler içinde yazdırabilirsiniz.

Üç İşlev Tek Cihazda

Fotokopi, tarayıcı ve yazıcı olarak kullanıma uygun olan HP 2721, birden fazla fonksiyonu bir arada sunar. Üç ayrı işlevi tek cihaz ile yerine getirebilir, iş ve eğitim amaçlı konforlu biçimde kullanabilirsiniz.

Wi-Fi Bağlantısı ile Uzaktan Baskı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen cihaz, internet bağlantısı ile kullanılabilir. Wi-Fi özelliği sayesinde dosyalarınızı internet üzerinden gönderebilir, uzaktan bile kolaylıkla baskı talimatı verebilirsiniz.

Renkli ve Siyah Baskıda Üstün Performans

Siyah baskı yönteminde 1200x1200 DPI’ye kadar kullanım avantajına sahiptir. Renkli baskıları ile 4800x1200 DPI’ye kadar yazdırabilir, kullanışlı yapı sayesinde canlı görünüme sahip baskılar elde edebilirsiniz.

Kompakt ve Şık Tasarım

Düşük maliyetli baskı almanıza yardımcı olan model, mürekkep kullanımını azaltır. Püskürtmeli yazdırma sistemi sayesinde ideal mürekkep ölçüsünü ayarlayarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP DESKJET 2721 7FR54B Wİ-Fİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
60
Kartuş/ Toner Adedi
2
Marka
HP
Henüz yorum yok