Xiaomi Mi Portable Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SNB İLETİŞİM ELEKTRONİK İNŞ KUY OTOM SAN TİC LTD ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aynı Anda İki Bilgisayara Bağlanabilir Bluetooth ve 2.4G Bağlantısı

Mi taşınabilir fare, Bluetooth ve 2.4G kablosuz bağlantıyı destekler. İki bilgisayara bağlanın ve alttaki düğmeye basarak bağlantılar arasında kolayca geçiş yapın.

İçte ve Dışta Harika Bir Fare

Mi Portable mouse, çizilmelere, parmak izlerine ve darbelere karşı dayanıklı, minimalist ve yüksek performanslı bir gövde için çevre dostu ABS plastik ve pürüzsüz alüminyum alaşımı tek bir cihazda birleştirir. Ön düğme, maksimum konfor ve performans için yalnızca 0,6 N basınç gerektirir.

Hızlı ve Doğru Hareket

Mi Portable mouse, gelişmiş lazer teknolojisini uygulayan bir fotoelektrik sensöre sahiptir. Çoğu yüzeyde daha yüksek kontrast oluşturur ve optimum ofis ve eğlence kullanımı için 1200 dpi'ye kadar izin verir.

Aşağıdan Yukarıya Güzellik

Hiçbir açıdan taviz verilmedi. Cihazın alt tasarımı, cihazın geri kalanıyla aynı tavizsiz dikkati çekti ve alt elemanlar hizalandı - mükemmel bir tasarım dengesi sergilendi. Doğru miktarda dirençle kullanım sorunsuzdur.

Bir Rüya Kadar Hafif

Yuvarlak ergonomik tasarım, hem sağ hem de sol elini kullananlar için uygundur. ABS, sağlam bir tutuş ve uzun süreli kullanım için yeterli sürtünme yaratır.

Tutması kolay, Paketlemesi Daha da Kolay

Bazı görevler için dokunmatik yüzey her zaman yeterli değildir. Bu, cebinizde veya çantanızda mükemmel hafif bir çözümdür

Temel Özellikler

  • Ağırlık: 77.5g (pil ile)
  • CMITIT:kimliği 2016DP4530
  • Algılama Mesafesi: - ≤10m
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0, RF 2.4GHz
  • Sensör : Lazer sensörü
  • Çıktı: 3V3mA
  • İşletim Sistemi : Windows (Windows 8 veya üstü önerilir) - Android

Genel Özellikler

Mouse Formu
Laser
DPI
1200 DPI

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.