Xiaomi Mi Portable Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Aynı Anda İki Bilgisayara Bağlanabilir Bluetooth ve 2.4G Bağlantısı

Mi taşınabilir fare, Bluetooth ve 2.4G kablosuz bağlantıyı destekler. İki bilgisayara bağlanın ve alttaki düğmeye basarak bağlantılar arasında kolayca geçiş yapın.

İçte ve Dışta Harika Bir Fare

Mi Portable mouse, çizilmelere, parmak izlerine ve darbelere karşı dayanıklı, minimalist ve yüksek performanslı bir gövde için çevre dostu ABS plastik ve pürüzsüz alüminyum alaşımı tek bir cihazda birleştirir. Ön düğme, maksimum konfor ve performans için yalnızca 0,6 N basınç gerektirir.

Hızlı ve Doğru Hareket

Mi Portable mouse, gelişmiş lazer teknolojisini uygulayan bir fotoelektrik sensöre sahiptir. Çoğu yüzeyde daha yüksek kontrast oluşturur ve optimum ofis ve eğlence kullanımı için 1200 dpi'ye kadar izin verir.

Aşağıdan Yukarıya Güzellik

Hiçbir açıdan taviz verilmedi. Cihazın alt tasarımı, cihazın geri kalanıyla aynı tavizsiz dikkati çekti ve alt elemanlar hizalandı - mükemmel bir tasarım dengesi sergilendi. Doğru miktarda dirençle kullanım sorunsuzdur.

Bir Rüya Kadar Hafif

Yuvarlak ergonomik tasarım, hem sağ hem de sol elini kullananlar için uygundur. ABS, sağlam bir tutuş ve uzun süreli kullanım için yeterli sürtünme yaratır.

Tutması kolay, Paketlemesi Daha da Kolay

Bazı görevler için dokunmatik yüzey her zaman yeterli değildir. Bu, cebinizde veya çantanızda mükemmel hafif bir çözümdür

Temel Özellikler

  • Ağırlık: 77.5g (pil ile)
  • CMITIT:kimliği 2016DP4530
  • Algılama Mesafesi: - ≤10m
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0, RF 2.4GHz
  • Sensör : Lazer sensörü
  • Çıktı: 3V3mA
  • İşletim Sistemi : Windows (Windows 8 veya üstü önerilir) - Android

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MI PORTABLE MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Henüz yorum yok