Siemens DW15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yenilikçi ve Şık Görünüm

Siemens su sebili, modern ve sade tasarımı ile ev ve ofislere uyum sağlayarak ortama şık bir görünüm kazandırır. Damacananın gizli olması ise görüntü kirliliğini ortadan kaldırır.

Kolay Kullanım İmkânı

Damacana bölmesinin ürünün alt kısmında bulunması damacanayı değiştirirken kolaylık sağlar. Sizi kol gücü kullanma zahmetinden de kurtaran bu özellik, konforlu ve pratik bir deneyim sunar.

LED Gece Lambası

Ürünün tasarımında bulunan LED gece lambası karanlıkta ürünü rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olur. Su sebilinin etrafını aydınlatan bu özellik karanlıkta gerçekleşebilecek olası kazaları önler.

İki Farklı Sıcaklık Seçeneği

Su sebilinin hem oda sıcaklığında hem de soğuk su seçenekleri sunması istediğiniz sıcaklıkta su içmenize olanak verir. Kışın ılık su ile ısınabilir, yazın soğuk su içerek serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Boş Damacana Sinyali

Su seviyesi 1 litreye düştüğünde devreye girerek sizi uyaran boş damacana sinyali, her daim içme suyuna erişiminiz olmasını sağlar. Bu özellik sayesinde suyunuz bitmeden yenisini temin edebilir, her zaman hazırlıklı olabilirsiniz.

Düşük Sesle Çalışma Avantajı

Ses basınç düzeyi 55 dB olan bu ürün, çalışırken ses seviyesini oldukça düşük tutarak gürültü oluşumunu engeller. Düşük ses özelliği size konforlu ve sessiz bir ortam sunar.

Hafif ve İnce Tasarım

Siemens su sebilinin 16.5 kilogram hafifliğinde olması istediğiniz zaman yerini kolayca değiştirmenizi mümkün kılar. İnce tasarımı ve ideal boyutları ise ürünü küçük alanlarda kullanmaya elverişli hale getirir.

Uzun Kullanım Ömrü

Ürünün su tankının paslanmaz çelikten üretilmiş olması uzun yıllar kullanımı mümkün kılar. Paslanma problemini ortadan kaldıran bu özellik suyun tadının bozulmasını da engeller.

Teknik Özellikler

  • Yükseklik: 112 cm
  • Genişlik: 36 cm
  • Derinlik: 39 cm
  • Ses Seviyesi: 55 dB
  • Soğuk Su Sıcaklığı: 10 °C
  • Gösterge Çeşidi: LCD Ekran
  • Ağırlık: 16.5 kg
  • Cihaz Tipi: Alttan Damacanalı
  • Su Tankı: Paslanmaz Çelik

Teknik Özellikler

Renk
GRİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
DW15702 SU SEBİLİ
Marka
SIEMENS
Henüz yorum yok