Profilo OB36P6B80D Gömme Ankastre Emaye Ocak Doğalgazlı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İdeal Pişirme Sağlayan Ocak Tasarımı

Toplamda 4 pişirme gözü bulunan Profilo OB36P6B80D gazlı ocak, 1 adet yüksek ısı sağlayan büyük pişirme gözü, 2 adet standart pişirme gözü ve 1 adet ekonomik pişirme gözü ile farklı büyüklüklerdeki tencereler için ideal bir alan sağlar.

Kolay Temizlenebilen Emaye Yüzey

Hem kırılma riski olmayan hem de parlak bir görünüm sunarak dekoratif açıdan mutfaklara katkı sağlayan emaye yüzey, zahmetsiz temizlik, ideal ısı iletimi ve güvenli bir kullanım sağlar.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kılıç Düğme

Kılıç düğme olarak adlandırılan tutuş konforlu sağlayan kontrol düğmeleri, klasik düz düğmelere kıyasla çok daha kontrollü ve rahat bir kullanım sağlar. Bu sayece dilediğiniz pişirme gözünü açabilir, yemeklerinizi pişirmek için ideal ısı seviyelerini tercih edebilirsiniz.

Çelik Ocak Izgaraları ile Dengeli Kullanım

Pişirme gözlerinden yayılan ısıyı dengeli bir şekilde ve kısa sürede tüm ocak yüzeyine dağıtan paslanmaz çelik ızgaralar, leke tutmayan yüzeyler ile zahmetsiz temizlik avantajı sunar.

Otomatik Ateşleme Özelliği

Pişirme gözlerini kontrol eden ısı ayar düğmeleri aynı zamanda otomatik ateşleme de yaptığı için çakmak veya kibrit kullanımına gerek kalmaz. Oldukça pratik bir kullanım sağlayan bu düğmeden ateşleme sistemi aynı zamanda olası yaralanmaların da önüne geçer.

Gaz Emniyeti ile Güvenli Kullanım

Rüzgar veya yemek taşması sonucunda ocak gözlerinin sönmesi ile devreye giren gaz emniyet sistemi, ocağa gelen gazı devre dışı bırakır. Büyük kazaların meydana gelme ihtimalini ortadan kaldıran bu özellik, ilgili pişirme gözünün kapatılıp yeniden açılması ile devre dışı kalır.

Uzun Kullanım Ömrü Sunan Dayanıklı Yapı

Emaye yüzeye, çelik ızgaralara ve ısıdan etkilenmeyen ısı ayar düğmelerine sahip olan Profilo OB36P6B80D ankastre ocak, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Teknik Özellikler

  • Ocak Tipi: Gazlı Ocak
  • Kullanım Tipi: Ankastre
  • Ocak Yüzeyi: Emaye
  • Toplam Pişirme Gözü: 4 adet
  • Izgara Tipi: İki Telli
  • Izgara Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OB36P6B80D GÖMME ANKASTRE SİYAH EMAYE OCAK-DOĞALGAZLI
Üretim Yeri
Türkiye
Ocak Yüzeyi
PASLANMAZ ÇELİK
Yakıt Tipi
DOĞALGAZ
Elektrikli Ocak Gözü
YOK
Gazlı Ocak Gözü
4
Gaz Emniyeti
VAR
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok