Sepet 0

Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Mutfakta Estetik ve Performansın Harmanlanması: Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar

Profilo ocak ve set üstü ocaklar, parlak görünümleri ve estetik duruşlarıyla evinizin zarafet temsili olmaya adaydır. Birçok kişi bu ürünleri tercih ederek günlük hayatın ne kadar pratik, yemek yapmanın ne kadar keyifli olduğunu fark etmiştir. Profilo ocaklar, kullanıcıya hem dekoratif açıdan hem hayatı kolaylaştırma açısından avantaj sağlar. Üstelik bu ürünlerde; ideal ısı iletimi, kaliteli emaye yüzey, uzun ömürlü kullanım ve ileri güvenlik gibi özellikler de bulunur.

Teknoloji ile Yeni Lezzetler: Profilo Ocak & Set Üstü Ocakları Keşfedin

Profilo set üstü ocak ve ankastreler, kullanışlı ve yüksek performanslı özellikleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. İnovatif teknolojileri bünyesinde barındıran ürünler, yemek pişirme anlarında esneklik ve yüksek teknoloji verimliliği isteyenlerin favorisidir. Sizin için mutfak mucizesi hâline gelecek Profilo marka ocaklar; gelişmiş termostat kontrolü, 9 alev seviyeli fonksiyon, kaliteli emaye malzeme, statik soğutma sistemi ve optimum enerji verimliliğiyle sizi ve sevdiklerinizi yarı yolda bırakmaz.

Birçok kişi için güvenlik sorunu yaratan rüzgâr ve yemek taşması durumları, Profilo ocak çeşitleri ile etkisiz hâle getirilir. Yeni nesil güvenlik teknolojileri ekseninde tasarlanmış ocaklar, herhangi bir durum anında ocak gözlerini söndürerek gaz emniyet sistemini harekete geçirir. Böylece ocağa gelen gaz anında devre dışı bırakılmış olur. Bu özelliğin devre dışı bırakılması için ise o ocak gözünün kontrol tuşlarından kapatılarak yeniden açılması yeterli olacaktır.

Farklı Pişirme Ayarları Sağlayan Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklarla Kullanıcı Dostu Kontroller

İdeal göz sayısı ve fonksiyonel kontrol paneli yemeklerin daha konforlu ve bilinçli pişirilmesine yardımcı olur. Buna “kılıç düğme” olarak adlandırılan kontrol alanları eklendiğinde kullanıcının kendini evde değil profesyonel mutfakta hissetmesi kaçınılmazdır. Klasik düz kullanım düğmelerine nazaran daha kaliteli ve rahat kullanım sağlayan bu kontrol özelliği, Profilo ocak ve set üstü ocaklar için ayırıcı niteliktedir.

Profilo ankastre ocak ve set üstü modellerde bulunan espresso halkası aksesuarı daha kontrollü pişirme istediğiniz anlarda imdadınıza yetişir. Küçük ocak gözüne koyabileceğiniz aksesuar, çocuğunuz için hazırladığınız ballı sütü çocuğunuzla ilgilenirken dahi kontrol etme konforu sunar. Mini sosluk gibi diğer minyatür pişirme gereçleri de bu aksesuarla kullanmaya uygundur ve Espresso halkası mutfakta geçirilen anlara eğlence katar.

Gelişmiş Kullanım Alanı Sunan Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Tüm Yemeklerinizi Aynı Anda Hazırlayın

İleri teknolojiyle enfes tatları buluşturan Profilo ocak modelleri farklı pişirme kontrolleriyle aradığınız lezzet ayarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Standart modellerde 4 pişirme gözü bulunur ve bunlardan birinde yemeklerin kolay ve hızlı pişmesini sağlayan büyük ısı gücü vardır. Bunlar dışında kalan diğer 3 gözden ikisinde standart ısı varken diğer kalan küçük gözde ise ekonomik ısı sistemi vardır. Tüm gözlerdeki ısı tencereye başarıyla dağılarak yemeklerin lezzetine başarıyla yansır.

Lezzette Üstün Verimlilik: Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Enerji Dostu Tatlar

Profilo set üstü ocak ve ankastrelerde bulunan otomatik ateşleme özelliği, hazırladığınız yemeklerin lezzetinde üstün etkiye sahiptir. Ocak modellerinde pişirme gözlerini kontrol eden ısı ayar düğmeleri, gün içindeki kullanım anlarında otomatik ateşleme yaparak herhangi bir çakmak kullanımı gerektirmez. Son derece pratik kullanım sağlayan ocakların ateşleme sistemi, olası yaralanmaların önüne geçmeyi de sağlar.

Profilo set üstü ocak modelleri pişirme uygulamalarında size neredeyse sonsuz kontrol sunar. Aceleniz olduğu durumlarda dahi doğru sıcaklık ayarlamaları yapabilir ve yemeklerin lezzetine kendi yorumunuzu katabilirsiniz. Hassas alev teknolojisi ile ister sulu bir biftek kızartıyor olun ister domates çorbası pişirin, her durumda lezzetinizi konuşturabilirsiniz.

Pratik Temizlik Olanakları: Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar Sayesinde Mutfakta Kolaylık

Profilo cam ocak temizliği yeni nesil ürün koleksiyonları sayesinde her zamankinden daha keyifli hâle gelmiştir. Pratik temizleme olanaklarına sahip Profilo ocaklar, içerdikleri malzemeler nedeniyle uzun ömürlü kullanım sanarken pratik bakım yapma olanağı da sunar. Kırılma ihtimâli olmadan yıllarca kullanabileceğiniz ocak modellerinin düzenli olarak temizlenmesi ile kullanım ömrü de uzayacaktır. Doğru temizleme malzemeleri ve teknikleriyle halledeceğiniz bakım işlemi, ocakların leke tutmayan yüzeylerinin zahmetsizce parlatılmasını sağlar. Bu, günün herhangi bir zamanında dahi 5 dakikanızı ayırarak ocağı temizleyebileceğiniz anlamına gelir.

Dayanıklı ve Şık Profilo Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Mutfaklarda Yeni Tarzınızı Yansıtın

Evinizin estetik niteliğine ayrıcalıklı bir dokunuş sağlayacak Profilo ocaklar, dayanıklı yapılarıyla da gözleri üzerine toplar. Konu beyaz eşya olduğunda birçok kişi için dayanıklılık önemlidir ve Profilo bu noktada kullanıcılarını yarı yolda bırakmaz. Satın aldığınız Profilo bir ocakla uygun kullanım koşulları hâlinde ömür boyu ailenizi mutlu edecek yemekler pişirebilirsiniz.

Pişirme sürecinin minimuma inmesini destekleyen Profilo set üstü ocak çeşitleri, içerdiği birinci sınıf malzemeler sayesinde yemeklerin kalitesini etkilerken size uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Paslanmaz çelik ve cam malzemelerin kalitesini taşıyan kılıç düğmeler, ocak gözlerinden uzak şekilde konumlandırılmıştır ve bu da yoğun ısıyla gelişecek deformasyonların önüne geçer.

Profilo Ocak ve Set Üstü Ocaklardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Zengin Profilo ocak koleksiyonu arasında seçim yapmak zor gelebilir. Dayanıklı ev aletleri arayanlara aradığı kaliteyi sunan ocaklar, teknoloji ötesi özellikleriyle gönülleri fetheder. Ancak yine de birkaç faktöre dikkat ederek başarılı bir seçim yapabilirsiniz:

  • Kullanım Rahatlığı: Özellikle sabah uyandıktan gece yatana kadarki süreçte yoğun bir hayatı olanlar için bu faktör birincil konumda olabilir. Profilo set üstü ocak ve ankastreler arasında seçim yaparken ürünün hangi kullanım özelliklerini sunduğuna göz atabilirsiniz.

  • Ölçü: Ocak satın alırken ürünün koyulacağı alanın ölçülerini belirlemek önemli bir adımdır. Özellikle set üstü ocak alırken bu konuya ekstra ehemmiyet gösterilmesi gerekir. Beğendiğiniz ocağın mutfağınıza uyum sağlamaması alacağınız verimin düşmesine neden olabilir.


  • Kişi Sayısı ve Kullanım Amacı: Evdeki kişi sayısı ve ailenin yemek yapma alışkanlıkları ocak seçiminde büyük rol oynar. Örneğin yalnız yaşayan ve seyahatten hoşlananlar için Profilo elektrikli ocak modelleri daha idealdir.
  • Materyal: Birçok kullanıcı için Profilo set üstü cam ocak ideal bir tercih iken bazı kullanıcılar daha modern esintiler yaratan paslanmaz çeliğe yönelir. Bu noktada ileri vadeli karar vermek size ve sevdiklerinize kazanç getirir.
  • Stil ve Tür: Ankastre ocaklar birçok kişi için popüler olsa da beyaz emayeli set üstü ocaklar da hâlâ albenisini korumaktadır. Bu noktada seçim yaparken evinizin ve özellikle de mutfağınızın genel dekorasyon temasını göz önüne alabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ocağın stilinin de mutfak ile uyum sağlaması gerekir. Profilo cam ocak çeşitleri, hemen hemen tüm dekorasyon temalarına uyumuyla dikkat çeker.

Son olarak, mevcut bütçenizi de göz önüne alabilirsiniz. Sizin için uygun olan Profilo set üstü ocak fiyatı ile avantajlı şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Özellikleri ile Fark Yaratan Profilo Ocak ve Set Üstü Ocaklar Turkcell Pasaj’da!

Uzun ömürlü kullanıcı deneyimi, birinci sınıf malzemeler ve ideal enerji düzeyi, Profilo ocağı ailenizin ilgi odağı hâline getirir. Profilo ocak fiyatları filtreleme fonksiyonunu kullanarak aradığınız ürün aralığına hızlıca ulaşabilirsiniz. Ocak fiyatları ürünün; rengine, malzemesine, göz sayısına, teknolojik özelliğine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Aradığınız ürünü Turkcell Pasaj ayrıcalığıyla satın alın ve evinize teknolojinin gücünü davet edin.

Daha Fazla

​​