Beko KM 80 A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çamaşırlara Hassas Davranır

Kıyafetlerden yorganlara birçok farklı tekstil için kullanılan Beko KM 80, özel tambur deseni Aquawave sayesinde en hassas seviyede kurutma sağlar.


Kötü Kokulara Son!

Tazeleme modu sayesinde yıkanacak kadar kirli olmayan fakat kötü kokan kıyafetlerde de ürünü kullanabilirsiniz. Fresh ve rahatlatıcı kokusu ile rahatsız edici partikülleri yok eder.


Hızlı Kurutma Özelliği

Aceleniz olduğu zamanlarda KM 80’in hızlı kurutma madunu kullanarak kıyafetlerinizi makineden çıkarabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.


Yoğuşmalı Isı Pompası

Model, ısıyı tamamen kurutmak için odaklayan ve gereksiz sıcaklık dağılımına izin vermeyen yoğuşmalı ısı pompası sayesinde etkili ve ekonomik kullanım sunar.


Ütülü Kıyafetler

Özel kırışık önleme teknolojisi sayesinde kıyafetlerinizi Beko KM 80 Kurutma Makinesinden çıkarttığınız zaman, saatler boyunca düzeltmek için uğraşmanıza gerek kalmaz.


Şık Tasarım Ergonomik Kullanım

Şık tasarımıyla göz dolduran ve duvar dibinde kullanıma uygun olan model, 59.7 x 59.9 x 84.6 cm ölçülerindedir. Mekanik kontrol düğmeleri ve dijital göstergeleri sayesinde hemen kullanmayı öğrenirsiniz.


Eco Sense Kurutma Kontrolü

Eco Sense teknolojisi sayesinde kurutma kontrolünü tasarruflu ve ideal oranda belirleyen model, gereksiz enerji kaybını ve aşırı sıcak yüzünden giysilerin zarar görmesini önler.


Bebekli Evler için İdeal

Sessiz çalışma özelliğine sahip olan ürün, 64 dB ses seviyesi ile bebekli evler için de idealdir. 15 farklı mod arasında yer alan Bebek+ programı ile çocuk kıyafetini, yapısını bozmadan hijyenik şekilde kurutur.

Özellikler

  • Model: Isı pompalı kurutma makinesi
  • Kapasite: 8 kg / 110 lt
  • Çocuk kilidi: Var
  • Hızlı kurutma: Var
  • Program sayısı: 15
  • Ses: 64 dB
  • Boyut: 59.7 x 59.9 x 84.6 cm (G x D x Y)
  • Enerji tüketimi (yıllık): 234 kWh
  • Enerji sınıfı: A++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.