Arçelik 700 KT B Enerji 7 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kurutma Kapasitesi

7 kg kurutma kapasitesine sahip kurutma makinesi tek seferde tüm çamaşırlarınızı kurutur. Böylece düşük enerji sarfiyatı ile bütçenizden hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

15 Farklı Program ile Kumaşlara Uygun Kurutma

Arçelik 700 KT Kurutma Makinesi 15 farklı programa sahiptir. Farklı kumaş türleri için geliştirilen programlar kurutma işleminden maksimum verim sağlar ve çamaşırlarınızın ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur.. Programlar hız, kumaş türü ve sıcaklık derecesine göre farklılık gösterir. Ürün pamuklu, sentetik, koton, yünlü, outdoor gibi farklı kumaş türlerinde etkin performans ortaya koyar.

Üst Düzey Teknolojik Özellikler

Yoğuşturmalı kurutma teknolojisinin tercih edildiği Arçelik 700 KT Kurutma Makinesi’nde Eco Sense kurutma özelliği bulunur. Çevre dostu bir kullanım sunan model aynı zamanda uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Zaman Erteleme Özelliği ile Pratik Kullanım

Kurutma makinesinde yer alan zaman erteleme özelliği kurutma işlemini dilediğiniz an başlatmanıza imkân tanır. 3, 6 ya da 9 saat ileri alabileceğiniz kurutma programı ile çamaşırlarınız dilediğiniz zaman kullanıma ya da ütüye hazır olur.

Kırışık Önleme Özelliğiyle Jilet Gibi Kıyafetler

Kırışık önleme teknolojisine sahip Arçelik 700 KT Kurutma Makinesi, makine içerisinde kalan kıyafetlerinizin kırışmasının önüne geçer. Ürün jilet gibi kıyafetlerin tüm aktivitelerinize eşlik etmesine yardımcı olur.

Çocuk Kilidi ve Güvenli Kullanım

Çocuk kilidi güvenli bir kullanım sunar. Çocukların kurutma makinesinin kapağını açmasını ve bilinçsiz şekilde makineyi çalıştırmasını engelleyen çocuk kilidi, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini korur.

Tambur Aydınlatma ile Kullanım Kolaylığı

Üründe öne çıkan özelliklerden biri de tambur aydınlatmadır. Karanlık ortamlarda bile makinenin içini görmenizi sağlayan tambur aydınlatma fonksiyonu tamburu daha rahat görmenizi sağlayarak tambur içerisinde çamaşır unutulmasını engeller.

Sessiz ve Güçlü Performans

65 dBA ses seviyesi ile çalışan Arçelik 700 KT gürültüden uzak bir kurutma işlemi sunar. Güçlü performansını sessiz çalışma işleviyle destekleyen ürün beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

Teknik Özellikler 

 • Marka: Arçelik
 • Model: Arçelik 700 KT
 • Azami kurutma kapasitesi: 7 kg
 • Tambur iç hacmi: 120 L
 • Program sayısı: 15
 • Enerji sınıfı: B
 • Su tahliyesi: Evet
 • Kondenser temizleme uyarısı: Evet
 • Yıllık enerji tüketimi: 504 kWh
 • Ses seviyesi: 65 dBA
 • Ağırlık: 33.5 kg
 • Boyutlar: 84.6 x 59.7 x 56.8 cm (Y x G x D)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
700 KT
Üretim Yeri
Türkiye
Program Sayısı
15
Enerji Sınıfı
B
Kurutma Kapasitesi (kg)
7
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
504
Gürültü Düzeyi (db)
65
Kurutma Teknolojisi
ISI POMPALI KURUTMA
Ağırlık (gr)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
SOLO
Marka
ARÇELİK
Desi
130
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ARÇELİK
Henüz yorum yok