Sepet 0

Regal Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Modern Tasarımlı ve Kullanışlı Özellikleriyle Regal Kurutma Makinesi Modelleri

Gelişmiş kurutma performansıyla Regal kurutma makinesi,çamaşırların pratik bir şekilde kurumasını sağlar. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan kurutma makineleri,zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayan özelliklere sahip olan Regal çamaşır kurutma makineleri,aynı zamanda modern tasarımıyla ön plana çıkar. Siz de Turkcell Pasaj avantajıyla sizlere sunulan Regal kurutma makinelerimodellerini inceleyebilir,arzu ettiğiniz modelleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Kurutma Performansı İle Öne Çıkan Regal Kurutma Makineleri

Regal çamaşır kurutma makinesi,gelişmiş kurutma performansına sahiptir. Üründe PSC motor bulunmakta olup PSC motor,kurutma performansını olumlu yönde etkiler. Ayrıca ürünlerin her birinde paslanmaz çelik tercih edildiği için uzun süreli kullanım mümkündür. Çamaşırların pratik,hızlı ve yenilikçi bir şekilde kurutulmasına destek olan Regal çamaşır kurutma makineleri,talepleri karşılama konusunda son derece başarılıdır.

Geniş Kapasiteleriyle Tüm Çamaşırlarınızı Aynı Ayna Kurutma İmkanı Sunan Regal Kurutma Makineleri

Regal kurutma makinelerinin her biri geniş bir iç hacme sahiptir. 7,8,9 ve 10 kg Regal kurutma makinesi modelleri bulunmakta olup her bir modelin kurutma kapasitesi son derece fazladır. Geniş tambur hacmi sayesinde büyük ebatlı çamaşırların da efektif bir şekilde kurutulması olanaklıdır.

 • Geniş kapasiteli Regal kurutma makineleri,kullanıcısına birçok avantaj sunar. Bu avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:
 • Aynı anda pek çok çamaşır kurutulabildiği için kurutma işlemi kısa sürede tamamlanır.
 • Tek seferde oldukça fazla çamaşırın kurutulması enerji tasarrufu sağlar.
 • Ürünlerin eşit bir şekilde kurutulmasına olanak tanır. Böylelikle çamaşırların kalitesi korunur.

Kurutma makinelerinde kapasite arttıkça ürünlerin fiyatları da artış gösterir. Bu nedenle Regal kurutma makinesi fiyatları değişiklik gösterebilir.

Çamaşır ve Kumaş Türüne Göre Özel Programlı Regal Kurutma Makineleri

Regal marka çamaşır kurutma makinelerinde birçok farklı programlar bulunur. Bu programlar,çamaşır ve kumaş türüne göre belirlenir. Her kumaş türünün özelliği birbirinden farklıdır. Dolayısıyla etkili bir kurutma işlemi için kumaş türüne özel programların kullanılması gerekir. Regal çamaşır kurutma makinelerinde program çeşitliği fazla olmakla birlikte sıklıkla tercih edilen programlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Pamuklu Ütü Kuruluğu:Pamuklu kıyafetler için özel olarak geliştirilmiş bir programdır. Ütü yapılacak kıyafetlerin hafif nemli olacak şekilde kurutulmasını sağlar. Böylelikle kıyafetleri ütülemek çok daha kolaydır.
 • Pamuklu Dolap Kuruluğu:Pamuklu çamaşırların tamamı Pamuklu Dolap Kuruluğu programında efektif bir şekilde kurutulabilir. Bu programda kurutulan çamaşırlar,kuruduktan sonra doğrudan dolaba konulabilir.
 • Kot:Kot kumaşı ile tasarlanmış etek,pantolon başta olmak üzere birçok kıyafet Kot programında kurutulabilir.
 • Karma:Renk vermeyen pamuklu ve sentetik kıyafetlerin tamamı için özel olarak geliştirilen Karma program,farklı türdeki kıyafetler için son derece idealdir.
 • Sentetik Ütü Kuruluğu:Gömlek,tişört başta olmak üzere sentetik kumaş ile tasarlanan ve kurutulduktan sonra ütü yapılacak çamaşırlar için özel olarak oluşturulmuş bir programdır. Çamaşırların tamamı,çok daha kolay ütülenebilmeleri için hafif nemli bir şekilde kurutulur.
 • Sentetik Dolap Kuruluğu:Sentetik kumaş ile tasarlanan çamaşırlar için ideal bir programdır. Kuruduktan sonra çamaşırlarda ekstra bir işlem yapılmasına gerek duyulmaz.

Bu ve bunun gibi programların bulunduğu Regal kurutma makineleri,çamaşırların son derece pratik bir şekilde kurumasına katkı sağlar.

Geniş Açılır Kapak Sayesinde Ergonomik Regal Kurutma Makineleri

Geniş açılır kapak tasarımına sahip olan Regal kurutma makineleri,ergonomik bir kullanım vadeder. Bu özellik sayesinde büyük boyutlu çamaşırlarınızı son derece kolay bir şekilde kurutma makinesine yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kuruyan çamaşırlarınızı kolaylıkla çıkarabilir,işlemler sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Regal kurutma makinesi modellerinde kapak boyutları genellikle 47 cm’dir. Fakat daha geniş kapak tasarımları da bulunabilir.

Çocuk Kilidi İle Güvenli Kullanım Deneyimi Sunan Regal Kurutma Makineleri

Geniş açılır kapak tasarımına sahip olan Regal kurutma makineleri,ergonomik bir kullanım vadeder. Bu özellik sayesinde büyük boyutlu çamaşırlarınızı son derece kolay bir şekilde kurutma makinesine yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kuruyan çamaşırlarınızı kolaylıkla çıkarabilir,işlemler sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Regal kurutma makinesi modellerinde kapak boyutları genellikle 47 cm’dir. Fakat daha geniş kapak tasarımları da bulunabilir.

Regal Kurutma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Regal kurutma makinesi almadan önce bazı unsurlar ön planda tutulmalıdır. Aşağıdaki gibi sıralanabilen unsurların her biri,talepleri en iyi şekilde karşılayan ürünlerin satın alınmasını sağlar:

 • Enerji Verimliliği:Regal A++kurutma makinesi,daha az enerji ile daha yüksek kapasitede çalışır. Bu ise uzun vadede enerjiden tasarrufu mümkün kılar.
 • Kapasite:Daha geniş ailelerde kapasitesi geniş kurutma makineleri,çamaşırların çok daha pratik bir şekilde kurutulmasını sağlar. Bunun yanı sıra tek başına yaşayan kişiler için minimal tasarıma sahip kurutma makineleri çok daha ideal bir tercihtir.
 • Program ve Fonksiyonlar:Çamaşır kurutma makinesinde yer alan programların çeşitlilik göstermesi,farklı türdeki çamaşırların çok daha yenilikçi şekilde kurutulmasını sağlar. Ayrıca fonksiyonel özelliklere sahip kurutma makineleri,çamaşırlarınızın pratik ve konforlu bir şekilde kurumasına destek olur. Dolayısıyla program çeşitliliği fazla olan ve işlevsel bir kullanım vadeden çamaşır kurutma makinelerine yönelim gösterebilirsiniz.
 • Ses Seviyesi:Eğer kurutma makinesi çalışırken çıkan sesten rahatsız oluyorsanız,daha az ses çıkaran makineleri tercih edebilirsiniz.
 • Boyut:Kurutma makinelerimodellerinde boyutlar değişiklik gösterir. Minimal tasarımlara sahip kurutma makineleri olduğu gibi daha büyük boyutlu makineler de bulunabilir. Ürünü kullanacağınız alan dar ise daha minimal tasarımları tercih edebilirsiniz.
 • Fiyat:Regal çamaşır kurutma makinesi fiyatları,ürünün tasarımı ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bütçenize en uygun modeli belirleyip satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurutma makinelerini satın almadan önce belirtilen hususlara dikkat ederek yenilikçi makinelere sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımıyla Regal Kurutma Makinesi Çeşitleri Turkcell Pasaj’da!

Regal çamaşır makineleri,fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Çok yönlü kullanıcı deneyimi sunan makineler,yüksek kurutma performansı ile yenilikçi bir kullanım sunar. Ayrıca farklı çamaşır türleri için birçok programa ev sahipliği yaptığı için çamaşırların herhangi bir sorun yaşamadan kurutulmasına destek olur. Şık,zarif ve incelikli tasarımları sayesinde yaşam alanlarının dekore edilmesine katkı sağlayan Regal kurutma makineleri,farklı fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Regal A sınıfı kurutma makinesi,fonksiyonel kurutma makineleri fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Turkcell Pasaj uzman desteğini talep edebilirsiniz. Aradığınız Regal kurutma makinesi ürünlerinin yer aldığı Turkcell Pasaj,kurutmalı çamaşır makinelerive çamaşır kurutma makineleri kategorisinde birçok modeli sizlerle buluşturuyor. Yenilikçi ürünlere çok özel fiyatlarla ve Turkcell Pasaj avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

​​