Altus Al 555 GD Tam Boy Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Ocaklı Tam Boy Fırın

Üst kısmında 4 gözlü doğalgaz ocağının yer aldığı, alt kısmında ise 65 litre hacimli fırın bölümünün bulunduğu Altus Al 555 GD, tüm pişirme grubu cihazlara tek seferde sahip olma ayrıcalığı sunar.

Tek Tuşla Kontrol Avantajı

Birçok hazır pişirme modu bulunan Altus Al 555 GD tam boy fırın sadece tek bir ayar düğmesi ile kontrol edilir. Söz konusu düğme sayesinde fırın içi ısı, alt/üst bölmelerin çalışması ve Turbo modu aktif etme gibi seçimler yapabilir, yiyeceklerinizi tam kıvamında pişirebilirsiniz.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Tepsi Saklama Çekmecesi

Altus Al 555 GD tam boy fırının alt kısmında yer alan ve iç ısısı sayesinde pişen yiyecekleri sıcak tutan tepsi saklama çekmecesi, ayrıcalıklı bir kullanım sunar. Bu çekmece sayesinde fırında pişirdiğiniz yiyecekleri servise kadar sıcak tutabilirsiniz.

Fırın İçi Özel Aydınlatma Sistemi

Altus Al 555 GD fırının üst kısma konumlandırılan aydınlatma elemanları sayesinde pişen yiyecekler tüm detayları ile takip edilebilir. Ayrıca fırın kapağının belirli bir süre boyunca açılmaması gereken yiyecekleri pişirirken de büyük bir avantaj sağlar.

Emaye Izgaralı İdeal Pişirme Gözleri

Altus Al 555 GD tam boy fırının dahili ocak bölümünde yer alan emaye ızgaralar hem ısı dağılımı hem de kolay temizlik açısından büyük bir avantaj sağlarken farklı büyüklüklerdeki pişirme gözleri her boyuttaki pişirme gereçlerini güvenli bir şekilde kullanma imkânı tanır.

Türk Kahvesi Tutkunlarına Özel Kahve Adaptörü

Tencerelerin kaymasını önleyen ızgaraları ile dikkat çeken Altus Al 555 GD solo fırın, emaye kahve adaptörü ile birlikte gelir. Bu adaptör sayesinde büyük-küçük tüm cezveleri kullanabilir, ateşe direkt temas etmemesi gereken pişirme gereçleri ile benzersiz lezzetlere imza atabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Kontrol Paneli

Hem ocak bölümünün hem de fırın bölümünün kontrol edildiği ısı ayar düğmelerinin yer aldığı panel, kullanıcı dostu tasarımı ile herkese hitap eder. Bu düğmeler sayesinde ocak gözlerini ve fırını ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 65 Lt
  • Enerji Sınıfı: A
  • Kapak Sayısı: 1 Adet
  • Izgara: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Ocak Tipi: Doğalgaz
  • Ocak Göz Sayısı: 4 Adet
  • Gaz Emniyet Sistemi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.