Vestfrost Vfr 302 A 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Donuk Gıda Depolamak için İdeal Kapasite

Hazır donuk gıda tüketmeyi tercih eden veya kışa/yaza hazırlık yapan kullanıcılara hitap eden Vestfrost Vfr 302 derin dondurucu, 100 litrelik net hacmi ile çok miktardaki yiyeceğin donuk olarak saklanmasının sağlar.

Düzenli Kullanım Sağlayan Çekmece ve Raflar

Toplamda 7 çekmece bulunur. Dilerseniz bu çekmeceleri çıkararak sadece rafları da kullanabilirsiniz. Özellikle büyük hacimli gıdaların depolanmasında kolaylık sağlayan bu özellik, dondurucunuzu dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanır.

Enerji Tasarruflu Çalışma Performansı

A+ enerji sınıfı olan Vestfrost Vfr 302 derin dondurucu, gıdalarınızın kullanım ömrünü uzatırken az enerji tüketerek bütçe dostu bir kullanım süreci sağlar.

Ultra Sessiz Çalışma Avantajı

27 dB olan maksimum ses seviyesi ile varlığını unutacağınız kadar sessiz çalışır. Çevreye ve kullanıcılara rahatsızlık vermeyen düşük çalışma sesi sayesinde derin dondurucunuzu evin farklı yerlerinde de konumlandırabiliriz.

Günlük Dondurma Kapasitesi

24 saatte toplam 24 kg gıdayı dondurabilir. Böylece bakteri ürememesi için hızı donması gereken et ve balık ürünlerinin erkenden bozulmasını önler. Ayrıca, sebze ve meyve dondurulan mevsimsel hazırlık dönemlerinde kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar.

Elektrik Kesintilerine Karşı Gıda Koruma

Olası arıza ve elektrik kesintisi durumlarında iç haznede yer alan donuk gıdaların 16 saate kadar çözünmeden kalmasını sağlar. Bu fonksiyon sayesinde hem gıdaların hızla çözünerek bozulması önlenir hem de sorunun çözülmesi için kullanıcıya zaman tanır.

Hızlı Soğutma Fonksiyonu

Sıcak yaz aylarında kısa sürede buz hazırlayabilen Vestfrost Vfr 302 derin dondurucu, aynı zamanda içeceklerin kısa sürede soğumasını da sağlar. Bu fonksiyon sayesinde özellikle en üstteki rafa yerleştirilen içecekler kısa sürede buz gibi olur.

Pratik Soğutma Seviyesi Seçimi

Ön kapak açıldığında en üstte kalan kontrol paneli sayesinde derin dondurucunun çalışma sıcaklık seviyesi seçilebilir. Gıda türüne uygun dondurma avantajı sunan bu fonksiyon sayesinde yaz ve aylarında yiyeceklerin ihtiyaç duyduğu optimum ısı derecesi de sağlanmış olur.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Şekli: Dikey
 • Dondurucu Özelliği: Statik
 • Net Hacim: 100 Lt
 • Dondurma kapasitesi: 26 Kg
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 124 kWh
 • Ses Seviyesi: 27 dB
 • Kapı Sayısı: 1 Adet
 • Bölme Sayısı: 7 Adet
 • Yükseklik: 1855 mm
 • Genişlik: 595 mm
 • Derinlik : 630 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.