Altus AL 708 E Derin Dondurucu 7 Çekmeceli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

A+ Enerji Sınıfı ile Tasarruf

Yiyecekleri saklamak için geniş kapasitesiyle işlevsel çözüm sunan Altus AL 708E derin dondurucu, A+ enerji sınıfındadır. %20 daha düşük enerji tüketimi ile tüm yıl hiç kapatmadan kullanabilirsiniz.

Geniş Depolama Kapasitesi

AL 708E, yiyecekleri taze tutmak ve dondurmak için 265 L toplam hacmi ile yer sıkıntısını ortadan kaldırır.

5+2 İşlevsel Çekmece

İşlevsel iç dizaynı sayesinde farklı boyut, form ve saklama şekillerine ihtiyaç duyan besinler için idealdir. 5 çekmeceli dondurma bölümü ve 2 kapaklı bölmesi ile uzun süreli tazelik sunar.

Sessiz ve Güçlü Çalışma

Güçlü motoru ile yüksek performans sunan Altus AL 708E derin dondurucu modeli, sadece 37 dB ses seviyesine sahiptir. Böylelikle sessiz çalışma stili ile bebekli evler için de idealdir.

Uzun Süre Yiyecekleri Korur

Aniden elektrik kesildiğinde dondurucudaki yiyecekler için endişelenmenize gerek kalmaz. Sıcaklık yükseltmesi 22 saat süren model, uzun süre boyunca içerideki besinleri korumaya devam eder.

Hızlı Dondurma Avantajı

Dondurucuya yiyecekleri yerleştirdikten sonra soğuması için uzun süre bekleyip vakit kaybetmenize gerek yoktur. Hızlı dondurma fonksiyonu ile dondurma ve buz küplerini kısa sürede hazır hale getirir.

Kişiselleştirilebilir Kurulum

Altus AL 708E A+ 7 çekmeceli derin dondurucu modelinin eviniz için uygun olup olmadığı konusunda endişelenmeniz gerekmez. Uzun, ince formu ile az yer kaplayan ve dikey yükselen ürün, kapak yönü değiştirme avantajına da sahiptir.

Fonksiyonel Buzluk Tasarımı

Altus AL 708E 7 çekmeceli derin dondurucu modelinde bulunan buzluk tepsisi ve buzluk sayesinde yiyecekleriniz için ideal saklama alanını yaratabilirsiniz.

Özellikler

 • Ürün: Altus AL 708E
 • Tür: Solo derin dondurucu, dikey, tek kapılı
 • Boyutlar: 59.5x64x171 cm
 • Çekmece: 5 (dondurucu) + 2 (kapaklı)
 • Enerji: A+, ortalama 0.74 kW (günlük) / 270 kW (yıllık)
 • Kapasite: 237 L (dondurucu), 265 L (toplam)
 • Ses: 37 dB
 • Sıcaklık Yükseltme: 22 saat
 • Buz Yapma: Buzluk tepsisi ve buzluk, 1.4 kg (günlük)
 • Dondurma: 22 kg (günlük)
 • Özellikler: Hızlı dondurma (bölmeli), mekanik sensör kontrolü, statik soğutma sistemi, kapı yönü çevirme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.