Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Halojen Aydınlatma Sistemi

Halojen aydınlatma sistemine sahip olan Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbaz, ocağınızın mükemmel bir şekilde aydınlanmasını sağlar. 2 adet 5 W LED aydınlatma ünitesi düşük enerji tüketimiyle bütçenize katkıda bulunur.

Yüksek Performansta Sessiz Çalışma

3 farklı fan kademesinde çalıştırılabilen bu ankastre davlumbaz, en yüksek fan kademesinde dahi maksimum 54 dB ses basıncı ile sessiz çalışma performansı gösterir.

Yüksek Emiş Gücü

Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbaz, 380 м³/h emiş gücüne sahiptir. Bu yüksek emiş gücü, mutfağınızın içinde biriken kötü kokuları ve dumanı hızlı bir şekilde yok ederek havayı temizler.

Yıkanabilen Çelik Yağ Filtresi

Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbazın 2 adet çelik yağ filtresi bulunur. Bakımı ve temizliği oldukça pratik olan bu çelik yağ filtreleri bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir.

Mekanik Kontrol Sistemi

Ürünün ön panelinde bulunan mekanik kontrol sistemi ile güç kademeleri ve aydınlatma alternatiflerini rahatlıkla seçebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Farklı Tip Hava Çıkışlarına Uygun Sistem

Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbaz, hava dolaşımlı ve hava çıkışlı kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş 3 farklı güç kademesiyle farklı tip hava çıkışlarına uyum sağlar.

Ankastre Mutfaklara Uygun Tasarım

Duvara monte edilebilir yapısıyla Profilo Dvp6C460 Ankastre Davlumbaz, ankastre mutfakların tamamlayıcı bir dekorasyon parçası olarak ön plana çıkar.

Teknik Özellikler

  • 2 adet 5 W LED Aydınlatma
  • 3 Farklı Fan Kademesi
  • Ses Basıncı: 54 dB
  • Maksimum Emiş Gücü: 380 м³/h
  • 2 Adet Yıkanabilir Çelik Filtre
  • Mekanik Kontrol Sistemi
  • Hava Dolaşımlı ve Hava Çıkışlı Kullanıma Uygun
  • Duvara Monte Edilebilir
  • Ortalama Enerji Tüketimi: 72.5 kWh/yıl*

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.