Profilo Dve6G560 Siyah Duvar Tipi Eğimli Cam Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Üretim Cam Davlumbaz

Özel olarak üretilen cam davlumbaz hem kullanışlı hem de modern bir görünüme sahiptir. Bacalı ve bacasız olarak kullanılabilmesi amacıyla fonksiyonel olarak tasarlanır.

Siyah Renkli Şık Tasarım

Parlak yüzeyi ve cam dekorlu köşeleriyle siyah renkte şık bir tasarımla üretilir. Mutfakları daha estetik ve konforlu hale getiren avantajlı bir üründür. LED ışıkları ile yemek yaparken uygun aydınlatmayı sağlar.

Ankastre Setlerin En Önemli Parçası

Ankastre set alınırken en önemli parçalarından biri de davlumbazdır. Setinizi tamamlamak için eğimli siyah cam davlumbazı seçebilirsiniz. Mutfağınızı modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Eğimli Şekliyle Estetik

Klasik davlumbazlardan farklı olarak eğimli şekliyle estetik bir görünüme sahiptir. Duvara monte edilerek kullanılabilen bir yapısı vardır.

Yemek Kokularına Kesin Çözüm

Mutfakta yemek yaparken birçok farklı koku birbirine karışır. Bu kokuların yok olması için davlumbazın düğmesine basmanız yeterlidir. Bu sayede kısa sürede istenmeyen kokulardan kurtulup temiz bir mutfağa sahip olursunuz.

3 Farklı Güç Kademeli

3 farklı güç kademesi ayarı bulunduğu için yaptığınız yemeğin türüne göre farklı kademelerde çalıştırabilirsiniz. Kokunun mutfaktan çıkıp eve yayılmasına engel olabilirsiniz.

Bulaşık Makinesiyle Yıkanabilen Filtre

Davlumbaz filtresi çıkarılabilir yapıya sahiptir. Belirli aralıklarla çıkarıp bulaşık makinesinde yıkadığınızda ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hava dolaşımlı ve hava çıkışlı özelliklere sahiptir. İsterseniz bacasız olarak da kullanabilirsiniz.

Elektronik Ekran

Elektronik ekranla üretilen davlumbazı bir dokunuşla istediğiniz ayara getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ölçüleri: 60 cm
  • Yapısı: Duvar Tipi
  • Ürün Şekli: Eğik
  • Kontrol Tipi: Elektronik
  • Güç Kademe Sayısı:3
  • Enerji Sınıfı: A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.