Profilo DVB6M650 60 Cm Duvar Tipi Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pek Çok Ocak ile Uyumlu İdeal Ölçü

60 cm genişliğinde olan ve aynı ölçüde ocak ile kullanıldığında daha yüksek performans gösteren Profilo DVB6M650 davlumbaz, özellikle kızartma yapılırken havaya karışan yağ partiküllerini ortamdan uzaklaştırarak mutfak dolaplarının kirlenmesini de önler.

Yıkanabilir Çelik Yağ Filtresi

Bulaşık makinesinde veya elde yıkayabileceğiniz çelik yağ filtresi sayesinde emiş gücünü her zaman koruyan Profilo DVB6M650 davlumbaz, kullan-at filtre masrafını da ortadan kaldırır.

Dokunmatik LED Kontrol Paneli

LED göstergeli dokunmatik kontrol paneli sayesinde oldukça pratik ve kolay bir kullanım sunan Profilo DVB6M650 davlumbaz, emiş gücü ayarından aydınlatmanın açılıp kapanmasına kadar tüm ayarları zahmetsizce yapmanıza olanak tanır.

Üç Farklı Çalışma Kademesi

Emiş gücüne göre 3 farklı çalışma kademesi bulunan Profilo DVB6M650 davlumbaz, hazırladığınız yiyeceğin kokusuna ve havaya karışan yağ partikülü oranına göre uygun emiş gücünü seçmenize olanak tanır. Bu sistem sayesinde hem enerji tasarrufu sağlanır hem de davlumbazdan maksimum verim alınır.

Kolay Kurulum Sunan T Tipi Tasarım

Zahmetsiz bir kurulum süreci vadeden T tipi davlumbaz, duvara monte edilebilir yapıdadır. Koşulların uygun olması halinde kısa bir kurulumun ardından hemen kullanmaya başlama ayrıcalığı da sunar.

Yüksek Emiş Gücü ve Boost Kademe

Saatte maksimum 378 m3 havayı mutfaktan alıp dış ortama aktaran Profilo DVB6M650 davlumbaz, boost çalışma kademesinde ise 351 m3 havanın sirküle olmasını sağlar. Bu yüksek emiş gücü özellikle ağır kokulu yemekler hazırlanırken kokuların evin diğer odalarına ulaşmasını önler.

Ortama Şıklık Katan LED Aydınlatma

Ocakta pişen yiyeceklerin daha net görülebilmesi için özel bir LED aydınlatma sistemine sahip olan Profilo DVB6M650 davlumbaz, bu özelliği sayesinde mutfaklarda hoş bir ambiyans oluşumuna katkı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DVB6M650 60 CM DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ
Renk
GRİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
GRİ
Kullanım Tipi
DUVAR
Kademe Sayısı
3
Hava Debisi(m3/sa)
601
Gürültü Düzeyi (db)
60 DB
Boyutlar (gxyxd) (cm)
70X60X50
Güç (w)
220 W
Orıjınal Renk
GRİ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Desi
70
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok