Sepet 0

Ferre Davlumbazlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala
Temizle

Mutfaktaki Kokusuz Atmosferin Teknolojisi: Ferre Davlumbazlar

Yemek pişirme sırasında ve sonrasında mutfakta kalan koku, birçok kişi için rahatsız edicidir. Hatta bu koku mutfağın perdelerine sinebilir ve evin diğer odalarına yayılabilir. Bu olumsuz sonuçları engellemek için kaliteli bir davlumbaz kullanmak şarttır. Ferre davlumbaz modelleri, size mutfakta ihtiyaç duyduğunuz ferahlığı sunar.

Bu davlumbazlar yüksek performansa sahiptir. Kötü kokuları hızla uzaklaştırır. Son derece sessiz çalışır. Dokunmatik ekranıyla pratik kontrol sunar. Farklı kademeleriyle ayarları dilediğiniz gibi değiştirmenizi sağlar. LED aydınlatmasıyla pişirme sürecinin konforunu artırır. Zahmetsizce temizlenir. Uzun ömürlü ve güvenlidir. Şık tasarımlarıyla mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlar. Size de dilediğiniz yemeği huzurla pişirmek kalır.

Üstün Temizlik Gücü: Ferre Davlumbazlar ile Gelişmiş Teknolojiyi Keşfedin

Davlumbazlar, ferah bir mutfağın olmazsa olmaz parçasıdır. Mutfağınızı ne kadar minimalist döşeseniz, her gün temizleseniz ve güzel oda parfümleriyle destekleseniz de yemek kokularından arındırmadığınız müddetçe ferah hissetmezsiniz. Ferre davlumbaz, size mutfağınızda hissetmek istediğiniz tazeliği sunar. Kötü kokuları bertaraf ederek mutfakta geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırır.

Ferre davlumbaz özelliklerinden ilki yüksek performanstır. Bu cihazlar 142 W motor gücüyle çalışır. Yüksek motor gücü, davlumbazın içindeki fanları etkin şekilde çalıştırır. Bu fanlar, ortamdaki havayı emerek filtreye iletir. Yüksek hava debisine sahip davlumbazların filtrelediği hava kapasitesinin son derece geniş olduğunu söylemek mümkündür. Filtreye iletilen bu havanın içindeki yağ buharı ve koku partikülleri süzülür. Kötü kokuya sebep olan unsurlar filtrede kalır. deta burada hapsedilir. Temizlenmiş hava ise bacadan dışarı atılır. Ferre’de bacasız kullanım imkânı sunan modeller de mevcuttur.

Yüksek emiş performansı sayesinde bu davlumbazlar ile dilediğiniz yemeği pişirebilirsiniz. Soğanlı ve sarımsaklı yemeklerden, kızartmalardan, balıklardan ve sakatatlardan çekinmezsiniz. Dışarıda pişirtmek zorunda kalmadan tüm yemekleri evde kendi sevdiğiniz gibi yapabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde veya sıcak yaz aylarında pencere açma mecburiyetine katlanmazsınız. Konforlu ve kokusuz pişirme deneyiminin tadını çıkarırsınız.

Sessiz ve Etkili: Ferre Davlumbazlar ile Sessiz Mutfağın Keyfini Çıkarın

Ferre’nin yüksek motor gücü, bazı kullanıcılarda endişeye sebep olabilir. Çünkü motor gücü yükseldikçe gürültü kirliliğinin de artacağı düşünülür. Ancak Ferre, ileri teknolojiler kullanarak üretim yapar. Yüksek motor gücünde bile sessiz çalışma sağlamayı başarır.

Bu davlumbazların gürültü düzeyi 55 desibeldir. 55 desibel ses düzeyi, bir ofisteki veya kütüphanedeki klavye tıkırtılarına ve kitap hışırtılarına tekabül eder. İki kişi arasında geçen sessiz bir konuşmanın gürültü düzeyi de yaklaşık 55 desibeldir. Bu örneklerden yola çıkarak davlumbazın ses düzeyini hesap edebilirsiniz.

Sessiz çalışan bu davlumbazı sabahın erken ve gecenin geç saatlerinde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım sırasında yanınızdakiyle veya telefonda görüştüğünüz kişilerle bağırmadan anlaşabilirsiniz. Dinlediğiniz müziği sesini fazla açmaya gerek kalmadan duyabilirsiniz. Huzurlu bir mutfağın tadını çıkarırsınız.

Kolay Kullanım ve Kontrol: Ferre Davlumbaz Teknolojisinin Avantajlarını Deneyimleyin

Ferre, kullanıcı dostu üretim yapar. Dolayısıyla bu davlumbazlar pratik ve kolay kullanım sunar. Pratik kullanımın ilk unsuru dokunmatik paneldir. Davlumbazlardaki bu panel, tek bir dokunuşla cihazı kontrol etmenizi sağlar. Böylece ayarları dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Dijital ekran üzerinden bu değişiklikleri anlık olarak takip edersiniz.

İkinci unsur, hız kademeleridir. Bu davlumbazlarda 3 farklı kademe bulunur. İlk kademeyi hafif yemekleri pişirirken kullanabilirsiniz. Yemek piştikten sonra bir müddet daha davlumbazın çalışmaya devam etmesini isterseniz yine bu kademeyi açabilirsiniz. 2. kademeyi daha ağır kokan yemekleri kullanırken tercih edebilirsiniz. Birden fazla yemeği aynı anda pişirirken ise 3. kademeyi kullanmanız mümkündür. Bu sayede ihtiyacınıza uygun şekilde kontrol sağlarsınız. Motor gücünü verimli kullanarak tasarruf edersiniz.

Ferre’nin kullanıcılarına sunduğu diğer pratik özellik aydınlatmadır. Markanın davlumbazlarında 2 adet LED lamba bulunur. 1W motor gücüyle çalışan bu lambalar yemek yaparken ihtiyaç duyduğunuz aydınlık ortamı sunar. Ocağı daha rahat görerek yemeklerin renklerini doğru seçmenize ve uygun pişirme düzeyini ayarlamanıza yardımcı olur. Üstelik mutfağın ışığını kullanmak istemediğinizde de bu lambalardan yardım almanız mümkündür. Gece mutfaktan çıktığınızda veya koyu bir akşam sohbeti sırasında yoğun ışık sizi rahatsız ettiğinde davlumbazın aydınlatmalarını açabilirsiniz. Böylece estetik ve loş bir ortam yaratırsınız.

Temizliği Kolay Ferre Davlumbaz Modelleri ile Mutfakta Pratik Zamanlar

Davlumbazların kolay temizlenmesi de son derece önemli bir özelliktir. Çünkü temizlenen havanın içindeki yağlar davlumbaz filtresinde birikir. Zaman içinde biriken bu yağlar filtredeki gözenekleri tıkayabilir. Bu tıkanıklık ise davlumbaz performansını olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısıyla davlumbaz filtrelerinin kullanım sıklığına göre belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Ferre davlumbaz filtresi alüminyum malzemeden imal edilir. Alüminyum yağ filtreleri kolaylıkla çıkarılabilir özelliktedir. Bu filtreyi çıkardıktan sonra elinizde veya bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Elinizde yıkamayı tercih ederseniz sıcak su, bulaşık deterjanı ve yağ çözücü kullanmanız önerilir.

Yıkadığınız filtre kururken davlumbazın içini ve dışını da nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Tüm parçalar kuruduktan sonra davlumbazı yeniden birleştirerek kullanıma hazır hâle getirmeniz mümkündür. Bu işlemi belirli bir rutine oturtarak daima hijyenik ve yüksek performanslı kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Estetik ve Zarif Ferre Davlumbazlar ile Evinize Yeni Tarz Getirin

Ferre, mutfağınız için yalnızca bir yardımcı değil aynı zamanda aksesuar tasarlar. Ferre ankastre davlumbazlar, gömülü tasarımlarıyla yer kaplamaz. Cam detaylarıyla mutfağı olduğunda ferah gösterir. Ferre cam davlumbaz modelleri şıklık, zarafet ve sadelik sunar.

Farklı renkleriyle de dikkat çeken bu davlumbazlar arasında her dekorasyona uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Örneğin Ferre beyaz davlumbaz modelleri açık renkli dekorasyonlarla uyum sağlar. Daha koyu renkli mutfaklarda ise Ferre siyah davlumbazın tercih edilmesi mümkündür. Eğer davlumbazınıza uygun bir set oluşturmak isterseniz yine Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz ocaklara göz atabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Eşsiz Performans: Ferre Davlumbazlar ile Kaliteyi Deneyimleyin

Ferre, yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Bu sayede davlumbazınız kolay çizilmez, deforme olmaz ve paslanmaz. Kullanım ve bakım talimatlarına uyduğunuz sürece performan kaybı yaşamaz. Kaliteli iç aksamı sayesinde elektrik akımına ve kesintilerine karşı korunur. Tüm bu özellikler sayesinde uzun ömürlü ve güvenli kullanım sunar.

Ferre Davlumbazlardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Davlumbaz seçerken ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Ferre ürünleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken pek fazla kriter bulunmaz. Zira Ferre davlumbazlar, ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahiptir. Ancak yine de kendinize en uygun ürünü bulmak için aşağıdaki listeye göz atmanız mümkündür.

  • Ebat (Ferre davlumbaz ölçüleri standart 60 cm’dir.)
  • Tasarım
  • Bacalı veya bacasız kullanım

Ferre’de bu özelliklerin dışında ilgilenmeniz gereken hiçbir kriter yoktur. Bu davlumbazlar arasında seçim yaparken size yalnızca zevkinize ve mutfağınıza uygun modeli seçmek kalır. Böylece hayalinizdeki davlumbaza kavuşursunuz.

Sessiz ve Rahat Mutfak Atmosferi Oluşturan Ferre Davlumbazlar Turkcell Pasaj’da!

Ferre davlumbaz modellerine Turkcell Pasaj’daki beyaz eşya kategorisinden ulaşabilirsiniz. Davlumbazların tüm özelliklerini ve gerçek kullanıcı deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Ferre davlumbaz fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleriyle bütçenizi korursunuz. Ücretsiz kargo ile evinize ulaşan davlumbazla konforlu pişirme deneyimini başlatabilirsiniz.

Daha Fazla

​​