Sepet 0

Elenberg Davlumbazlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1586 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Mutfaktaki Temiz Hava Kaynağı: Elenberg Davlumbazlar

Temizlik kokan, ferah ve gürültüden uzak bir mutfak için kaliteli bir davlumbaz gerekir. Elenberg davlumbaz modelleri, ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahiptir. Güçlü performans ile kötü kokuları mutfağınızdan arındırır. Sessiz çalışarak gürültü kirliliği yaratmaz. Farklı hız ayarları, kolay kontrol panelleri ve aydınlatmalarıyla pratik kullanım sunar. Zahmetsizce temizlenir. Uzun ömürlü ve şıktır. Bu davlumbaza sahip olduktan sonra size sadece mutfakta geçireceğiniz keyifli saatlerin tadını çıkarmak kalır.

Elenberg Davlumbazlar ile Gelişmiş Performansı Keşfedin

Davlumbazlar, mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biridir. Gün boyu çeşitli yemeklerin piştiği ve kokuların birbirine karıştığı mutfağınıza tazelik getirir. Zira ferah bir koku, temizliğin tamamlayıcısıdır. Ne kadar silse de mutfağında temizliği hissedemeyenlerin Elenberg davlumbazlardan yardım alması mümkündür. Bu davlumbazlar size mutfakta ihtiyaç duyduğunuz temizliği, ferahlığı ve tazeliği sunar.

Elenberg davlumbaz özelliklerinden ilki yüksek performanstır. Bu cihazlar çoğunlukla 190 W motor gücüyle çalışır. Güçlü motor, davlumbazın fanlarını çalıştırarak ortamın havasını emer. Modele göre değişmekle beraber saatte 450 veya 650 metreküp havayı içine çekme kapasitesine sahiptir. Çektiği bu havayı filtreye gönderir. Havanın içindeki yağ buharı ve koku partiküllerini süzerek arındırır. Kötü kokuya sebep olan etkenleri hapsederken temiz havayı bacadan dışarı gönderir. Elenberg de bacasız davlumbaz modelleri de mevcuttur.

Bu davlumbazlar yüksek çekim gücü ve filtreleme performansı sayesinde mutfağınızda dilediğiniz yemeği pişirmenize yardımcı olur. Soğanlı ve sarımsaklı yemekler, kızartmalar, sakatatlar ve balıklar gibi yiyeceklerin pişerken yaydığı ağır kokuyu bertaraf eder. Sizi soğuk kış günlerinde veya sıcak yaz aylarında pencere açma mecburiyetinden kurtarır. Yemekleri pişer pişmez mutfağınızda tüketmenize olanak tanır. Ayrıca kokunun evin diğer odalarına yayılmasını da önleyerek bütünlüklü bir konfor ve ferahlık sağlar.

Yüksek Emiş, Sessiz Teknoloji: Elenberg Davlumbazlar ile Mutfakta Sessizlik

Elenberg’in yüksek motor gücü, bazı kullanıcıları endişeye düşürebilir. Çünkü güçlü motorların daha fazla ses çıkaracağı düşünülebilir. Ancak üretimde ileri teknolojiler kullanan Elenberg, güçlü motorları sessizce çalıştırmayı başarır. Bu davlumbazların ses seviyesi 56 desibeldir. 56 desibel ses, bir ofisteki klavye tıkırtıları veya fısıltıya yakın bir konuşmayla ifade edilebilir. Bu örneklerden yola çıkarak davlumbazın çıkardığı ses düzeyini tahmin etmeniz mümkündür.

Gürültü kirliliğine yol açmayan bu davlumbazlar sayesinde mutfağınızda sessiz bir çalışma ortamı yaratırsınız. Sabahın erken veya gecenin geç saatlerinde dahi davlumbazı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Yemek pişirirken sevdiklerinizle bağırmadan konuşabilir, telefon görüşmeleri gerçekleştirebilir veya dinlediğiniz şarkıyı rahatlıkla duyabilirsiniz. Hem kendiniz hem de ev halkı için konforlu yemek pişirme deneyiminin tadını çıkarırsınız.

Elenberg Davlumbaz Modelleri ile Kolay Kullanım Keyfi

Bir davlumbazın yüksek performanslı ve sessiz çalışmasının yanı sıra kullanım özellikleri de önemlidir. Zira kullanıcı dostu bir tasarım, konforun yanına pratikliği de ekler. Böylece hızı ve keyfi de beraberinde getirir. Bu davlumbazların kullanımını kolaylaştıran iki özelliği, kontrol tipi ve aydınlatmasıdır.

Elenberg’in davlumbazlarında iki farklı kontrol sistemi mevcuttur. Bunlar dokunmatik ekran ve basmalı butondur. Dokunmatik kontrolle çalışan modellerin ayarları dijital ekrandan rahatlıkla düzenlenebilir. Basmalı butonla çalışan modeller ise tek bir tuşla kontrol edilebilir. Her iki modelde de cihazı rahatlıkla açmanız, kapatmanız ve kademelerini değiştirmeniz mümkündür.

Bu davlumbazlarda çoğunlukla 3 kademe bulunur. Kademe yükseldikçe cihazın emiş gücü artar. İlk kademeyi hafif yiyecekler için kullanabilirsiniz. Yemek piştikten sonra bir müddet daha davlumbazın çalışmaya devam etmesini isterseniz yine bu kademeyi seçebilirsiniz. Daha ağır kokan yemekleri pişirirken 2. kademeyi çalıştırabilirisniz. Birden fazla yemek yaparken ise 3. kademeyi açabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza yönelik kontrol sağlarsınız. Motor gücünü verimli kullanarak tasarruf edersiniz.

Kullanım kolaylığı sunan diğer özellik olan aydınlatma ise yine modele göre değişir. Bazı modellerde alt panelde iki adet LED aydınlatma lambası bulunur. Bu lambalar 1W güce sahiptir. Bazı modellerde ise şerit LED aydınlatma mevcuttur. Bu aydınlatmalar sayesinde ocağı daha rahat görebilirsiniz. Yemeklerin rengini ve pişme derecesini doğru ayarlarsınız. Fazla ışıktan rahatsız olduğunuzda mutfağın lambasını kapatarak davlumbazın aydınlatmasını açabilirsiniz. Böylece hem konforlu hem de şık bir ortam yaratırsınız.

Pratik Bakım Sağlayan Elenberg Davlumbaz Modelleri ile Mutfakta Rahat Zamanlar

Elenberg, sadece kullanım sırasında değil, sonrasındaki konforunuzu da düşünür. Bu nedenle hızla temizlenen tasarımlar sunar. Çünkü davlumbazların yağları hapseden filtrelerinin kullanım sıklığına göre belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde filtrede biriken yağlar, tıkanmalara sebep olarak davlumbazın performansını etkileyebilir.

Elenberg davlumbaz filtreleri alüminyum malzemeden imal edilir. Alüminyum yağ filtrelerini kolaylıkla çıkarıp elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Elde yıkamak isterseniz sıcak su, bulaşık deterjanı ve yağ çözücü kullanabilirsiniz. Yıkadığınız filtre kururken davlumbazın içini ve dışını da nemli bir bez yardımıyla silmeniz mümkündür. Tüm parçalar kuruduktan sonra cihazı yeniden kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz.

Bu davlumbazlarda alüminyum yağ filtresinin yanı sıra karbon malzemeden üretilen parçaları da kullanabilirsiniz. Karbon filtreler bacasız kullanıma uygundur. Ancak bu aparat, ürün paketine dâhil değildir. Temizlenmeyen karbon filtrelerin bakımı için ise belirli aralıklar değiştirilmeleri gerekir.

Modern ve Estetik Tasarıma Sahip Elenberg Davlumbazlar ile Evinizde Tarzınızı Gösterin

Elenberg, şık tasarımlı davlumbazlarıyla mutfağınıza ferahlığın yanı sıra estetik getirir. Elenberg ankastre davlumbaz modelleri gömülü formları sayesinde yer kaplamaz. Ankastrelerin cam parçalı çeşitleri de bulunur. Elenberg cam davlumbazlar, ocak alanının olduğundan geniş görünmesine yardım eder.

Farklı renkleriyle de dikkat çeken bu davlumbazlar arasından dekorasyonunuza en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Koyu renk mutfaklarda Elenberg siyah davlumbazı tercih edebilirsiniz. Daha açık renkli dekorasyonlar için ise Elenberg beyaz davlumbaz uygundur. Dilerseniz en yüksek uyumu yakalamak için markanın sunduğu fırın, ocak ve davlumbaz setlerini tercih edebilirsiniz. Veya yine Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz ocaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Performans: Elenberg Davlumbazlar ile Dayanıklılığı Keşfedin

Elenberg, yüksek kaliteli malzeme kullanarak dayanıklılık ve güvenlik özellikleri sunar. Bu davlumbazlar kolaylıkla çizilmez ve deforme olmaz. Kullanıma bağlı olarak zamanla paslanmaz. Düzenli bakımları yapıldığı sürece çalışma performansını kaybetmez. Ayrıca cihazların iç aksamı da elektrik yüküne ve kesintilerine karşı dirençlidir. Böylece bu davlumbazları uzun yıllar emniyetle kullanmanız mümkün olur.

Elenberg Davlumbazlardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Davlumbaz seçerken ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Kaliteyi yansıtan belli başlı özellikleri de ön planda tutmanızda fayda vardır. Bu özellikler şunlardır:

  • Yüksek motor gücü
  • Güçlü emiş performansı
  • Sessiz çalışma
  • Pratik kullanım
  • Zahmetsiz temizlik
  • Dayanıklılık
  • Güvenlik
  • Şıklık

Elbette bu listeye farklı kriterler de ekleyebilirsiniz. Ancak Elenberg davlumbazlarda bu özelliklerin tamamını bulmanız mümkündür. Bu sayede zevkinize göre bir model seçtikten sonra kendiniz için uygun davlumbazı bulmuş olursunuz.

Mutfağa Huzurlu Atmosferi Getiren Elenberg Davlumbazlar Turkcell Pasaj’da!

Elenberg’in birbirinden farklı davlumbaz modellerini Turkcell Pasaj’daki beyaz eşya kategorisinde bulabilirsiniz. Markanın tüm davlumbazlarını inceleyebilir ve gerçek kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Elenberg davlumbaz fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntüler, güvenli ve kolay ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Akıllı ve hızlı alışverişin tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​