Sepet 0

BEKO Davlumbazlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala
Temizle

Mutfakta Temiz Hava Teknolojisi: Beko Davlumbazlar

Ferah ve temiz hissettiren bir mutfak için iyi bir davlumbaz şarttır. Beko davlumbaz modelleri ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Bu davlumbazlar öncelikle rahatsız edici tüm yemek kokularını mutfağınızdan uzaklaştırır. Yüksek emiş gücü sayesinde kısa sürede mutfağı temiz havaya kavuşturur. Farklı kademeleriyle kontrol sağlamanıza yardımcı olur. Üstelik tüm bunları yaparken fazla ses çıkarmaz.

Kolaylıkla temizlenen davlumbazların daima hijyenik koşullarda kullanılması mümkündür. Kaliteli malzemesiyle uzun ömürlüdür. Farklı tasarım özellikleriyle her mutfak için şıklık sunar. Size de temiz ve şık bir mutfakta yemek pişirmenin keyfini çıkarmak kalır.

Beko Davlumbazlar ile Mutfağı Yemek Kokularından Arındırın

Beko davlumbaz özelliklerinden ilki elbette yemek kokularını mutfaktan uzaklaştırmaktır. Zira yemek yaparken kullanılan mis kokulu ve taptaze malzemeler dahi piştikten sonra mutfakta bir ağırlık bırakabilir. Özellikle farklı yemekler aynı anda pişirildiğinde kokular birbirine karışabilir. Havalandırmanın veya pencerelerin açık olması, bu kokunun mutfaktan uzaklaşması için yeterli değildir. Beko, davlumbaz modelleriyle mutfakta ihtiyaç duyduğunuz ferahlığı sunar.

Bu davlumbazlar motor tarafından çalıştırılan fanlar sayesinde havayı emer. Emilen hava filtreye aktarılır. Burada içeriğindeki partiküllerden arındırılır. Yağ buharı başta olmak üzere istenmeyen tüm içerik filtrelerden süzülür. Böylece davlumbazın emdiği hava aynı fanlar sayesinde temizlenmiş olarak dışarı verilir. Bu işlem için baca veya uygun bir hava kanalı bağlantısı kullanılır. Böylece mutfağınızda rahatsız edici bir yemek kokusu duymadan konforlu pişirme deneyimi yaşarsınız. Yemekleri pişer pişmez mutfakta tüketebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde veya sıcak yaz aylarında pencereyi açmak zorunda kalmazsınız. Üstelik kontrol paneli sayesinde cihazınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Güçlü Emiş, Minimum Ses: Beko Davlumbazlar ile Mutfak Gürültüsüne Son Verin

Davlumbazların kokuları bertaraf etme becerisi, emiş güçleriyle doğrudan ilişkilidir. Emiş performansı ise motor gücüne bağlıdır. Beko’nun tasarladığı davlumbazlar, saatte ortalama 400 metreküp havayı temizler. Güçlü emiş performansı sayesinde inatçı yemek kokularının bile ortamdan uzaklaşmasına yardımcı olur. Bu davlumbazlar sayesinde soğanlı ve sarımsaklı yemekleri, derin yağda kızartmaları, balıkları ve sakatatları rahatlıkla mutfağınızda pişirebilirsiniz. En sevdiğiniz yemekleri dışarıdan almak zorunda kalmazsınız. Hem tam istediğiniz kıvamda tüketir hem de bütçe tasarrufu sağlarsınız.

Güçlü motor, bazı kullanıcıları korkutabilir. Çünkü motorun gücü doğrultusunda sesinin de yüksek olması beklenir. Ancak Beko’nun kullandığı ileri teknolojiler sayesinde sessiz davlumbazlarla tanışabilirsiniz. Bu davlumbazların minimum ses seviyeleri 53 ve 57 desibel arasında değişir. Söz konusu aralık, sessiz bir ofis veya kütüphane ortamına ya da normal konuşma düzeyine tekabül eder. Böylece rahat bir pişirme süreci geçirirsiniz. Sırf gürültüsü yüzünden davlumbazı açmaktan çekinmez, sevdiklerinizle dilediğiniz gibi sohbet eder ve dinlediğiniz müzikleri rahatlıkla duyarsınız. Kokusuz ve gürültüsüz yemek yapmanın keyfini çıkarırsınız.

Etkili Kullanım Ayarları: Beko Davlumbaz Modelleri ile Kullanıcı Dostu Kontrolleri Deneyimleyin

Beko’nun davlumbazları aracılığıyla sunduğu avantajlı özelliklerden bir diğer kontroldür. Ürettiği davlumbazların tamamında üç kademe bulunur. Her bir kademenin emiş gücü farklıdır. Örneğin 1. kademede hafif kokulu yemekleri pişirebilirsiniz. Yemeği pişirdikten sonra bir müddet daha davlumbazı açık bırakmak isterseniz yine bu kademeyi kullanabilirsiniz. 2. kademeyi birden fazla yemeği aynı anda pişirirken tercih edebilirsiniz. 3. kademeyi ise yoğun kokulu malzemelerin pişmesi sırasında tercih edebilirsiniz.

Bu davlumbazları kullanırken farklı kademeler sayesinde kontrolü tamamen elinizde tutarsınız. Mekanik rocker switch kontrol tipiyle kademeler arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Yalnızca bir tuş yardımıyla cihazı açar, emiş performansını kontrol eder ve kapatırsınız. Böylece pratik ve etkili kullanımın konforunu yaşarsınız.

Kolay Bakım Özellikleri Sağlayan Beko Davlumbaz Modelleri ile Mutfakta Pratikliği Yakalayın

Beko, çoğunlukla karbon davlumbaz filtresi kullanır. Beko davlumbaz filtresi, aktif karbon içeren malzemesi sayesinde kokuları hızla absorbe eder. Özellikle baca çıkışı olmayan mutfaklar için avantaj sunar. Ancak özellikle yağ filtrelerinin kullanıma bağlı olarak belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Çünkü süzülen yağlar filtrenin gözeneklerinde birikir ve tıkanmaya sebep olabilir. Söz konusu tıkanıklık cihazın emiş performansını olumsuz etkiler. Davlumbazların hem filtre hem de dış yüzeyleri için kolay temizlik sunan Beko, hijyenik koşullarda yemek pişirmeye devam etmenizi sağlar.

Metal yağ filtresini deterjanlı sıcak su dolu bir kap içinde bekletmeniz tavsiye edilir. Dilerseniz bu suyun içine yağ sökücü de ekleyebilirsiniz. Ardından filtreyi sünger ya da yumuşak bir fırça ile temizleyebilirsiniz. Bu filtrelerin bulaşık makinesinde yıkanması da mümkündür. Ancak yerine takmadan önce tamamen kuruduğundan emin olmanız gerekir. Karbon filtrelerin ise yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Filtreler temizlenirken iç ve dış yüzeyi de nemli bir bez yardımıyla silerseniz ideal temizliği sağlamış olursunuz.

Şıklık ve Fonksiyon: Beko Davlumbazlar ile Mutfağa Tarzınızı Yansıtın

Beko’nun tasarladığı davlumbazlar, mutfağınız için âdeta birer dekordur. Birbirinden farklı davlumbaz çeşitleri arasında mutfak dekorasyonunuza en uygun modeli seçebilirsiniz. Böylece şıklık ve bütünlük sağlarsınız.

Beko ankastre davlumbazlar gömülü form sayesinde mutfakta yer kaplamaz. Gri ve beyaz renkleriyle çeşitlilik sunar. Böylece hemen her mutfağa uyum sağlamayı başarır. Beko cam davlumbaz, saydam görüntüsüyle son derece zariftir. Işığı yansıtarak daha ferah bir atmosfer yaratır. Modern mutfaklarla mükemmel uyum sağlar. Beko inox davlumbaz ise parlak ve şık bir görünümdedir. Leke tutmaması ve kolay temizlenmesi, bu malzemenin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Dilediğiniz davlumbazı seçtikten sonra yine Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz ocaklara da göz atabilirsiniz. En uygun kombinasyonu yaparak mutfağınızı yenileyebilirsiniz.

Dayanıklılık ve Güvenilir Performans: Beko Davlumbazlar ile Kaliteyi Keşfedin

Beko, kalite malzemeleriyle dayanıklılık ve güvenlik sunar. Bu davlumbazlar darbelere ve dış etkenlere karşı dirençlidir. Kolay deforme olmaz. Zaman içinde paslanmaz. Özenle düzenlenmiş iç aksamı sayesinde emniyetlidir. Elektrik yüklerine ve kesilmelerine karşı dayanıklıdır. Bu özellikleriyle uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.

Beko Davlumbazlardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutfağa davlumbaz seçerken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunur. Bu özellikleri Beko ürünleriyle karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Söz konusu özellikleri belirlemek için aşağıdaki listeden yardım almanız mümkündür.

  • Ebat (Beko davlumbaz ölçüleri çoğunlukla standarttır. 60 cm genişlikle tasarlanan bu cihazların mutfağınızdaki ilgili alana uygunluğunu kontrol etmeniz önerilir.)
  • Yüksek emiş gücü
  • Sessiz çalışma
  • Kolay temizlenme
  • Uzun ömürlülük
  • Estetik

Bu özellikleri dikkate alarak mutfağınız için en uygun seçimi yapabilirsiniz. Bu aşamada mutfak dekorasyonunuzu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Hem fonksiyonel hem de şık davlumbazın tadını çıkarırsınız.

Mutfakta Sağlıklı Ortam Yaratan Beko Davlumbazlar Turkcell Pasaj’da!

Beko davlumbazları Turkcell Pasaj’daki beyaz eşya kategorisinde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerin özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerini ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Ayrıca Pasaj’daki filtreleme ve karşılaştırma modlarnı kullanarak seçiminizi kolaylaştırmanız da mümkündür.

Satın alma aşamasına geldiğinizde Beko davlumbaz fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini hızla tamamlarsınız. Ücretsiz kargo ile evinize gelen davlumbazı birkaç gün içinde kullanmaya başlarsınız.

Daha Fazla

​​