​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo CGA252X0TR 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Modern Tasarım ile Göz Dolduran Şıklık

Çelik görünümlü mıknatıslı kapağı sayesinde şık bir görünüme sahiptir. Cihazın şık ve estetik görünümü, evinizin dekorasyonuna katkıda bulunur.

İnatçı Lekelere Karşı Üstün Performans

Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesi, inatçı lekeleri kolaylıkla temizleyebilen üstün leke çıkarma gücüne sahiptir. En inatçı lekelerden bile zahmetsiz bir şekilde kurtulmanıza olanak tanır.

Geniş Yıkama Haznesi ile Kolay Yıkama

Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesi 10 kg yıkama haznesine sahiptir. Bu özellik sayesinde geniş hacme sahip olan yorgan, yastık ve perde gibi eşyaların hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlar. 

Ekspres 15'/30' Programları ile Kısa Sürede Hijyenik Sonuçlar

Hızlı program özelliğine sahip olan Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesiyle 15 ve 30 dakikalık hız seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek kısa sürede hijyenik sonuçlar elde edebilirsiniz.

SilentPlus Motor Teknolojisi

Özel olarak tasarlanan  SilentPlus motor teknolojisi, çamaşır makinenizin uzun yıllar boyunca güvenle kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda minimum ses düzeyinde çalışma imkânı sunan bu teknoloji, günün her saati cihaz kullanımını kolaylaştırır.

Dijital Göstergeli Ekran

Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesi, dijital göstergeye sahiptir. Cihaz kullanımına dair tüm işlemler bu dokunmatik panel üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Aqua Save Özelliği ile Hem Cebinizi Hem Çevreyi Korur

Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesinde bulunan özel “Aqua Save” teknolojisi çevre ve bütçe dostu bir özellik sergiler. Cihaz, suyun ve elektriğin minimum düzeyde kullanılmasını amaçlayan özel bir teknolojiye sahiptir.

Köpük Tanıma Sistemi

Cihaz köpük tanıma özelliği sayesinde,  gerekli olması halinde otomatik ek durulama yapar. Alerjik cilt tipine sahip bireylerin hayatını kolaylaştıran bu teknoloji,  Profilo CGA252X0TR çamaşır makinesinde mevcuttur.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: A+++
  • Motor: SilentPlus
  • Çocuk Kilidi: Var
  • Yıkama Ses Seviyesi: 48 dB
  • Yıkama Kapasitesi: 10 kg
  • Sıkma Gücü: 1200 devir
  • Kalan Süre Göstergesi: Var
  • Kontrol Paneli: Dijital
  • Hızlı Yıkama: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.