Altus AL 9123 X 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT-133349

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ses Gücü Sınıfı

Çamaşır makinesi asla gürültü kirliliği yaratmaz. Maksimum sıkma aşamasındaki ses gücü A sınıfı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede günün her saatinde kullanım gerçekleştirebilir ve tüm çamaşırlarınızı etkili şekilde yıkayarak hassasiyet oranını artırabilirsiniz. Beklentilerinizi geliştireceğiniz üstün teknolojisi ile birlikte çamaşır makinesi tüm aileniz için yeterli bir alan yaratabilir.

Üstün Teknoloji

En son teknoloji ile tasarlanmış Çamaşır Makinesi enerji verimliliği sınıfıyla birlikte oldukça ekonomiktir. Tüm ailenize yetecek miktarda geniş bir alan yaratır ve bu sayede hijyenik bir şekilde tüm çamaşırlarımızı yıkaya bilir. Perde, kilim, kanepe örtüsü, havlu, bebek giysisi, en hassas kıyafetlerin bile etkili şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Bu sayede güvenle çamaşır makinesini kullanabilir ve kirlilerinizin tümünü tertemiz hale getirebilirsiniz.

Ergonomik Boyutlar

Makinenin 64 cm derinliği, 84 cm yüksekliği ve 60 cm genişliği ile birlikte her türlü alana rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Daima yerden tasarruf sağlayacağınız çamaşır makinesi ile birlikte ergonomik yapısına geniş bir kullanıcı kitlesi dilediği gibi kullanabilir. Ekonomik çözümlerin sahibi olarak çamaşır makinesi ile birlikte kolay anlaşılır menüsünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yıkama Kapasitesi

Genişliği ile 9 kg yıkama kapasitesi maksimum verimli sıkma enerji sınıfıyla birlikte çamaşırlarınızı hızla kurtulmasına yardımcı olur. Birbirinden farklı programları dilediğinizi seçerek çamaşırlarınızı kısa süreler içerisinde yıkayabilirsiniz. Az çamaşırlar için hızlı program veya yoğun kirliler için ekstra yoğun programı tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUS AL 9123 X 1200 DEVİR 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Yıkama Kapasitesi (kg)
8 - 10 KG
Tambur Hacmi (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
100
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
173 KWH
Gürültü Düzeyi (db)
72 DB
Devir Hızı (rpm)
BELİRTİLMEMİŞ
Program Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Ön Yıkama
BELİRTİLMEMİŞ
Kurutma Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Çocuk Kilidi
VAR
Genişlik (cm)
60 CM
Derinlik (cm)
64
Yükseklik (cm)
84
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
36 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok