Vestfrost VF 3020 Çift Kapılı 300 lt Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş İç Hacim

Vestfrost VF 3020 Çift Kapılı Buzdolabı geniş iç hacmi ile ihtiyacınız olan tüm alanı size tanır. 300 litrelik iç hacmi leziz yemeklerinizi ilk günkü tazeliği ile güvenle saklar.

Ergonomik Kullanım Olanağı

Vestfrost VF 3020 Çift Kapılı 300 lt Buzdolabı üst kapısında dondurucu alanını bulundurur. Böylece daha az kullanım sağlanan donmuş gıdalar güvenle saklanırken mutfakta da sizlere kullanım kolaylığı tanır. 2 katlı bölmeden oluşan buzluk alanına besinlerinizi dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Alt soğutucu alanında iste günlük gıdalar saklanırken ulaşım kolaylığı sağlar.

Kolay Temizlik İmkanı

Vestfrost VF 3020 Çift Kapılı 300 lt Buzdolabı çıkarılabilen iç ve kapak rafları kolaylıkla yıkanarak yeniden yerine tek hamlede yerleştirilebilir. Böylece yiyeceklerinizi saklarken buzdolabınızın hijyenini koruyabilirsiniz.

Geniş Meyve ve Sebze Bölmesi

Alt bölmede bulunan derin sebze ve meyve alanı sayesinde besinlerinizi güvenle uzun süre tazeliklerini koruyarak saklayabilirsiniz.

Kullanışlı Kapak Bölmeleri

Kapak üzerinde 4 adet raf bulunur. En üstte bulunan raf üzerindeki kapak sayesinde yiyeceklerinizin hava akımından etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. En alt raf ise içeceklerinizin en iyi şekilde soğumasını sağlar.

A Sınıfı Enerji Kullanımı

A sınıfı enerji kullanımı ile düşük enerji ile yüksek performans sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlarken çevrenin korunmasına da katkı sağlar.

Mutfağınıza Çok Yakışacak 

Klasik beyaz rengi ve şık tasarımı ile mutfağınıza şıklık katar. Yiyecek ve içeceklerinizi korur.

Teknik Özellikler

  • Dondurucu Özelliği: Statik
  • Tip: Çift Kapılı
  • Enerji Sınıfı: A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.