Profilo BD2156LFXN 522 Lt Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor Sunan LED Aydınlatma

Hem soğutucu hem de dondurucu bölmesinde yer alan özel LED aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabınızın içinde herhangi bir kör nokta kalmaz. Dolap içini tamamen görünür kılan bu aydınlatma, gıda unutma sorununu da ortadan kaldırır.

Çok Düşük Çalışma Sesi Avantajı

Günlük normal tonda konuşma sesinden çok daha düşük olan 40 dB çalışma sesi ile konforlu bir kullanım süreci sunar. Buzdolabının varlığını unutmanızı sağlayacak olan bu çalışma sesi, geceleri de duyulmayacak kadar düşüktür.

Şarküteri ve Et Ürünlerine Özel Bölme

0 ° C olan ExtreCold çekmecesi hem et, balık ve şarküteri ürünlerinin uzun süre tazeliğini korur hem de dondurucudan çıkan gıdaların yavaş yavaş çözünmesini sağlar. Bu çözünme süresi optimum ısıda gerçekleştiği için bakteri oluşumu da önlenmiş olur.

Akustik ve Optik Uyarı Sistemi

Kapağı açık kaldığında hem sesli hem de ışıklı uyarı veren Profilo BD2156LFXN buzdolabı, bu uyarı sistemi sayesinde gıdaların bozulması önlenirken diğer taraftan buzdolabının kullanım ömrünü de korur.

Uzun Ömürlü Tazelik için Özel Çekmece

ExtraFresh çekmecesi özel ısı ve nem dengesi sayesinde meyve ve sebzelerin oldukça uzun bir süre ilk günkü tazeliğini korumasını sağlar. Böylece, kuruma veya çürüme sorunları olmadan sebze ve meyvelerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Ultra Geniş Hacim

Geniş ailelere ve kalabalık yaşayanlara hitap eden geniş kapasitesi sayesinde çok miktarda gıdayı depolama olanağı tanır. 112 litre dondurucu ve 410 lt soğutucu hacme sahip olan bu tasarım sayesinde aylık gıda alışverişlerinizi de endişelenmeden yapabilirsiniz.

Zaman ve Enerji Tasarrufu Sunan Teknoloji

Profilo BD2156LFXN buzdolabı hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayarak bütçe dostu bir kullanım sunan NoFrost teknolojisine sahiptir. Bu sayede dolap içinde buzlanma meydana gelmediği için çözdürme işlemine vakit ayırmanız da gerekmez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BD2156LFXN 522 LT NOFROST ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
KOMBİ TİPİ
Hacim (lt)
542
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
333 KWH
Desi
372
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2 KAPILI
Sesli Uyarı
VAR
Genişlik (cm)
75 CM
Derinlik (cm)
80.1
Yükseklik (cm)
186 CM
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok